Červen 2007

My blog has got holiday too!(Můj blog má taky prázdniny!)

29. června 2007 v 21:45 Ostatní záležitosti
Chtěla jsem jen říct,že o prázdninách tu toho moc nepřibyde,poněvač budu pořád někde v háji!:DA na pcčko se asi moc nedostanu!!Takže se prosím nenaštvěte,když tu nenajdeme alespoň 3 články za tejden,jak je mým zvykem!:)
Ale nebojte v telce budete mít Bones taky!:))Samo,že budu ráda,když i přez nedoplnění článků budete stále přez prázky můj blog navštěvovat!:)A budu ráda,když za sebou zanecháte nákej ten koment!:)
Takže mrtvolám zdar!

Cena za 2.bleskovku!

29. června 2007 v 21:27 Bleskovky
Tady je cena za 1.Bleskovku pro Elizabeth!

1.Bleskovka!Koneeec!

29. června 2007 v 21:03 Bleskovky
1.BLESKOVÁ SOUTĚŽ!!
1.Řekni jednu věc,která se ti vybaví, když uvidíš tenhle obrázke!
2.Řekni jednu charakteristiku Bootha!
3.Řekni jednu harakteristiku Brennan!
4.Co řikáš na blog?
5.Co chceš na diplom?


Chcete aby mezi Boothem a Brennan bylo něco víc?

29. června 2007 v 18:38 Ankety
Chcete aby mezi Agentem Boothem a Brennan bylo něco víc?
x
Want you so behind Agent Booth and Brennan was anithing more?Tamara Taylor

29. června 2007 v 18:07 Vedlejší postavy

Tamara Taylor (Dr. Camille Saroyanová)

Tamara Taylor (narozena 27.9.1970 v Torontu, Ontario, Kanada) po přestěhování do Los Angeles z rodného Toronta získala roli v TV show A Different World díky příteli, který v tomto sitcomu vystupoval. Pak Tamara Taylor získala roli Grace v seriálu Správná pětka, kde původně měla vystupovat pouze ve dvou epizodách. Nakonec zůstala v seriálu skoro celou sezónu. Také si zahrála jako Dr. Ana Syphax v televizním dramatu Město andělů.
Tamara Taylor se objevila v mnoha televizních seriálech, jako je Dawsonův svět, Providence, Everwood, Becker, Policejní okrsek a Odpočívej v pokoji. Společně s Halle Berry si zahrála ve filmu z produkce HBO Černá Carmen Dorothy Dandridge.
Co se týče filmových rolí, tak za zmínku rozhodně stojí komedie Superlék s Marlonem Wayansem a Davidem Spadem a film Serenity , jenž je adaptací a volným pokračováním seriálu Firefly od Josse Whedona.
Z divadelních rolí, kde se Tamara Taylor objevila, je třeba zmínit hru For Coloured Girls Who Have Considered Suicide / When the Rainbow Is Enuf, což v překladu znamená: Pro barevné dívky, které uvažovali o sebevraždě / Když je duha Enuf(?).
V seriálu Bones hraje od druhé sezóny.
Více o Tamaře Taylor naleznete na ČSFD nebo na Wikipedii.

Jonathan Adams

29. června 2007 v 18:07 Vedlejší postavy

Jonathan Adams (Dr. Daniel Goodman)

Jonathan Adams (narozen 16.6.1967 v Pittsburghu, Pennsylvania, USA) se o herectví zajímal již od střední školy, proto také začal studovat divadelní obor na Univerzitě Carnegie Mellon. Kvůli nedostatku peněz na školné musel studia zanechat. Jeho první divadelní hrou byla hra Nebezpečí: Paměť! od Arthura Millera.
V roce 1989 se Adams přestěhoval do Seattlu a hrál v mnoha produkcích po celé zemi. V roce 1994 se oženil s herečkou Monicou Farrell a o tři roky později si pořídili dům v Ashlandu v Oregoně, kde Adams vystupoval v mnoha divadelních hrách v rámci Oregonského Shakespearova Festivalu.
Velký zlom v jeho herecké kariéře přišel v roce 2000 během přestavení Zkrocení zlé ženy, kde hrál roli Petruchio. Všiml si jej kástingový ředitel seriálu Frasier a naléhal, aby přijel do Los Angeles kvůli zkouškám na další role. Televizní kariéra Jonathana Adamse zahrnuje role v seriálu Frasier, filmu Město andělů a seriálů Walker, Texas Ranger, Felicity a Americká ambasáda, kde si zahrál jednu z hlavních rolí amerického generálního konzula v Londýně.
Když nepracuje, rád si užívá volného času se svou ženou a dvěmi dětmi. Také rád hraje šachy a čte historickou fikci a sci-fi.
V seriálu Bones hraje pouze v první sezóně.
Více o Jonathanu Adamsovi naleznete na IMDB nebo na Wikipedii.

T.J Thyne

29. června 2007 v 18:06 Vedlejší postavy

T.J. Thyne (Dr. Jack Hodgins)

T.J. Thyne (narozen 7.3.1975 v Bostonu, Massachusetts, USA) se jako dítě mnohokrát stěhoval. Už jako mladík si zahrál v několika produkcích po celé zemi včetně mimo Broadwayské produkce Van Ghoga v New Yorské Mint Theather Academy.
Thyne studoval herectví u učitelů z celých Spojených států a Britské Kolumbie. Promoval na Univerzitě Jižní Kalifornie, kde studoval čtyři roky herectní.
Netrvalo dlouho a zahrál si ve 45 rolích v televizních show včetně seriálů Přátelé, Cold Case, Boston Legal, Plastická chirurgie s. r. o., C.S.I.: New York, Kriminálka Las Vegas, Huff, O.C. a 24 hodin.
Z filmových rolí je třeba zmínit roli Stu Lou Who z filmu Grinch s Jimem Carryem, mladého právníka Davida Foia ve filmu Erin Brockovich s Julií Roberts, Geralda ve filmu Kdo hulí, ten umí s Method Manem a Redmanem. Také se objevil ve filmech Lepší pozdě nežli později, Po čem ženy touží, Ed TV a Přízračný svět.
Více o T.J. Thyneovi naleznete na IMDB nebo na Wikipedii.

Eric Millegan

29. června 2007 v 18:05 Vedlejší postavy

Eric Millegan (Dr. Zack Addy)

Eric Millegan (narozen 25.8.1974 v Hackettstownu, New Jersey, USA) vyrůstal ve Springfieldu v Oregonu a získal titul Bakalář umění na univerzitě v Michiganu. Jeho televizní kariéra zahrnuje tituly jako je Zákon a pořádek: Zločinné úmysly a 100 Centre Street. Ve filmu On_Line debutoval jako Ed Simone, jenž byl oficiálním účastníkem Berlínského mezinárodního filmového festivalu, filmového festivalu Sundance a filmového festivalu Cinequest, kde získal cenu za nejlepší výpravu.
Co se týka jeho divadelní kariéry, tak účinkoval na New Yorských divadelních představeních jako Broadwayský Jesus Christ Superstar, ve hře Vlasy v provedení od Encores v City Center, kde zpíval sólo "Aquarius", a New Yorské premiéře Mrtvý muž přichází. Hrál hlavní role ve workshopech a při čteních Jarního probuzení, jenž režíroval Michael Mayer, v Hospodě na kraji cesty - režie Jason Moore, Strýčkovi Broadway, Masce od Barryho Manna a Cynthie Weil režírované Richardem Maltby Jr. a v současném mimo Broadwayském hitu Ministranti.
Jeho regionální divadelní kariéra zahrnuje role v Guthrieho divadle, Cincinnati Playhouse in the Park, Theater Repertory of Saint Louis a Paper Mill Playhouse, kde hrál roli Harold spolu s Oskarovou herečkou Estelle Parsons jako Maud ve světové premiéře Harold & Maude: Muzikál od Toma Jonese a Josepha Talkena.
Více o Ericu Milleganovi naleznete na IMDB nebo na Wikipedii.

Michaela Conlin

29. června 2007 v 18:04 Vedlejší postavy

Michaela Conlin (Angela Montenegrová)

Michaela Conlin (narozena 9.6.1978 v Allentown, Pennsylvania, USA) poprvé hrála v šesti letech a od té doby se před kamerami objevovala často.
Colin se přestěhovala do New Yorku, kde byla přijata na uměleckou školu NYU's Tisch School. Objevovala se také v divadelních dílech Atlantic Theater Company a Playwrights Horizons Theater School.
Po dokončení školy na NYU se Michaela Conlin stala součástí dokumentární série The It Factor, která se soustředí na život mladých herců v New Yorku. O něco málo později se přestěhovala do Los Angeles, kde dostala svou první velkou roli v seriálu MDs jako mladá idealistická internistka vedle dvou doktorů, které hrají William Fichtner a John Hannah. V seriálu The D.A. si zahrála přímočarou politickou konzultantku okresního prokurátora Stevena Webera.
Michaela Conlin se objevila v mnoha filmech, jako je Garmento a Love the Hard Way, kde si zahrála vedle Adriena Brodyho. Z jejich posledních snímků je třeba zmínit nezávislý film Open Window, kde hrála protějšek Robina Tunneyho.
Více o Michaele Conlin naleznete na IMDB nebo na Wikipedii.

About David Boreanaz

29. června 2007 v 18:00 | Booth&Brennan |  David Boreanaz (Seeley Booth)

David Boreanaz (Agent Seeley Booth)

David Boreanaz (narozen 16.5.1969 v Buffalo, New York, USA) jako relativně herecký nováček dostal roli v seriálu Buffy, přemožitelka upírů. Díky této roli tajemné a mučednické postavy Angel dostává David Boreanaz šanci vystupovat ve vlastním seriálu s názvem Angel.
Boreanaz, rodák z Philadelphie, kde je jeho otec již vysloužilým meteorologem, se dostal k televizní branži jako mladík. Po dokončení univerzity v Ithace se přestěhoval do Los Angeles, aby zkusil štěstí v Hollywoodu. Jeho prvním velkým zlomem byla role v seriálu Ženatý se závazky, kde hrál motorkářského přítele Kelly Bundové (Christina Applegate).
Nedávným počinem Davida Boreanaze je romantická komedie Chodím s Lucy, kde si zahrál s herci: Monica Potter, Henry Thomas a Anthony La Paglia. Dále Boreanaz hrál ve filmech Valentine, Osudný svah v Aspenu, Karate tiger 6: Nejlepší z nejlepších 2 a Vrána 4: Pekelný kněz. Také se objevil v nezávislém filmu Mr. Fix It a jednu z hlavních rolí si zahrál ve filmu These Girls. Co se týče divadelní kariéry, Boreanaz hrál ve hrách Hat Full of Rain (Klobouk plný deště), Italian-American Reconciliation (Italsko-americké usmíření), Fool for Love (Poblázněný láskou) a Cowboy Mouth (Kovbojova ústa).
David Boreanaz je zanícený golfista a cestovatel. Žije v Los Angeles se svou ženou herečkou Jaime Bergman a synem Jaden Rayne.
Více o Davidu Boreanazovi naleznete na ČSFD, IMDB nebo na Wikipedii.

Aboud Emily Deschanel

29. června 2007 v 17:58 Emily Deschanel (Kůstka)

Emily Deschanel (Dr. Temperance Brennanová)

Emily Deschanel (narozena 11.10.1976 v Los Angeles, Californie, USA) se stala jednou z nejzářivějších Hollywoodských hvězd. V posledních letech hrála v takových filmech jako je Návrat do Cold Mountain (režie Anthony Minghell), Pevnost Alamo (režie John Lee Hancock), Spider-Man 2 (režie Sam Raimi) a Glory Road (režie James Gartner), kde si zahrála vedle hereckých osobností Joshe Lucase a Dereka Lukeho.
V říjnu 2004 ji magazín Interview jmenoval jako jednu z šesti (řekněme) herců měsíce (6 Actors to Watch) v pravidelném sloupku Mladý Hollywood (Young Hollywood).
V roce 2003 se zúčastnila Mezinárodního filmového festivalu v Torontu (Toronto International Film Festival) a v roce 2004 Sundance Film Festival s nezávislým filmem Easy (režie Jane Weinstock).
Emily Deschanel hostovala v televizních seriálech Drzá Jordan, Providence a Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti. Co se týče divadelní kariéry, jako člen Interact Theatre Company hrála roli "Emily" ve hře Our Town (Naše město) a roli "Natashi" ve hře Three Sisters (Tři sestry).
Více o Emily Deschanel naleznete na ČSFD, IMDB nebo na Wikipedii.


Booth and Brennan

29. června 2007 v 12:46 Booth & Brennan

BONES BOOTH&BRENNAN