Eric Millegan

29. června 2007 v 18:05 |  Vedlejší postavy

Eric Millegan (Dr. Zack Addy)

Eric Millegan (narozen 25.8.1974 v Hackettstownu, New Jersey, USA) vyrůstal ve Springfieldu v Oregonu a získal titul Bakalář umění na univerzitě v Michiganu. Jeho televizní kariéra zahrnuje tituly jako je Zákon a pořádek: Zločinné úmysly a 100 Centre Street. Ve filmu On_Line debutoval jako Ed Simone, jenž byl oficiálním účastníkem Berlínského mezinárodního filmového festivalu, filmového festivalu Sundance a filmového festivalu Cinequest, kde získal cenu za nejlepší výpravu.
Co se týka jeho divadelní kariéry, tak účinkoval na New Yorských divadelních představeních jako Broadwayský Jesus Christ Superstar, ve hře Vlasy v provedení od Encores v City Center, kde zpíval sólo "Aquarius", a New Yorské premiéře Mrtvý muž přichází. Hrál hlavní role ve workshopech a při čteních Jarního probuzení, jenž režíroval Michael Mayer, v Hospodě na kraji cesty - režie Jason Moore, Strýčkovi Broadway, Masce od Barryho Manna a Cynthie Weil režírované Richardem Maltby Jr. a v současném mimo Broadwayském hitu Ministranti.
Jeho regionální divadelní kariéra zahrnuje role v Guthrieho divadle, Cincinnati Playhouse in the Park, Theater Repertory of Saint Louis a Paper Mill Playhouse, kde hrál roli Harold spolu s Oskarovou herečkou Estelle Parsons jako Maud ve světové premiéře Harold & Maude: Muzikál od Toma Jonese a Josepha Talkena.
Více o Ericu Milleganovi naleznete na IMDB nebo na Wikipedii.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama