Jonathan Adams

29. června 2007 v 18:07 |  Vedlejší postavy

Jonathan Adams (Dr. Daniel Goodman)

Jonathan Adams (narozen 16.6.1967 v Pittsburghu, Pennsylvania, USA) se o herectví zajímal již od střední školy, proto také začal studovat divadelní obor na Univerzitě Carnegie Mellon. Kvůli nedostatku peněz na školné musel studia zanechat. Jeho první divadelní hrou byla hra Nebezpečí: Paměť! od Arthura Millera.
V roce 1989 se Adams přestěhoval do Seattlu a hrál v mnoha produkcích po celé zemi. V roce 1994 se oženil s herečkou Monicou Farrell a o tři roky později si pořídili dům v Ashlandu v Oregoně, kde Adams vystupoval v mnoha divadelních hrách v rámci Oregonského Shakespearova Festivalu.
Velký zlom v jeho herecké kariéře přišel v roce 2000 během přestavení Zkrocení zlé ženy, kde hrál roli Petruchio. Všiml si jej kástingový ředitel seriálu Frasier a naléhal, aby přijel do Los Angeles kvůli zkouškám na další role. Televizní kariéra Jonathana Adamse zahrnuje role v seriálu Frasier, filmu Město andělů a seriálů Walker, Texas Ranger, Felicity a Americká ambasáda, kde si zahrál jednu z hlavních rolí amerického generálního konzula v Londýně.
Když nepracuje, rád si užívá volného času se svou ženou a dvěmi dětmi. Také rád hraje šachy a čte historickou fikci a sci-fi.
V seriálu Bones hraje pouze v první sezóně.
Více o Jonathanu Adamsovi naleznete na IMDB nebo na Wikipedii.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama