Michaela Conlin

29. června 2007 v 18:04 |  Vedlejší postavy

Michaela Conlin (Angela Montenegrová)

Michaela Conlin (narozena 9.6.1978 v Allentown, Pennsylvania, USA) poprvé hrála v šesti letech a od té doby se před kamerami objevovala často.
Colin se přestěhovala do New Yorku, kde byla přijata na uměleckou školu NYU's Tisch School. Objevovala se také v divadelních dílech Atlantic Theater Company a Playwrights Horizons Theater School.
Po dokončení školy na NYU se Michaela Conlin stala součástí dokumentární série The It Factor, která se soustředí na život mladých herců v New Yorku. O něco málo později se přestěhovala do Los Angeles, kde dostala svou první velkou roli v seriálu MDs jako mladá idealistická internistka vedle dvou doktorů, které hrají William Fichtner a John Hannah. V seriálu The D.A. si zahrála přímočarou politickou konzultantku okresního prokurátora Stevena Webera.
Michaela Conlin se objevila v mnoha filmech, jako je Garmento a Love the Hard Way, kde si zahrála vedle Adriena Brodyho. Z jejich posledních snímků je třeba zmínit nezávislý film Open Window, kde hrála protějšek Robina Tunneyho.
Více o Michaele Conlin naleznete na IMDB nebo na Wikipedii.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama