Listopad 2007

Upeee beest song!!:D

30. listopadu 2007 v 20:29 | Booth&Brennan |  Extra
Na začátku tam sice je nákej rozhovor ve španělštině, či co...ale potom to video+ten song!!To nemá chybu!!

Bones next icons

30. listopadu 2007 v 19:01 | Booth&Brennan |  Naše tvorba


Zajímavý překlad jmen!:) Z BONES

29. listopadu 2007 v 20:29 | Booth&Brennan |  Booth & Brennan
No občas vám překlad jmen vyjde opravdu zajímavě!:DStejně to je i s Bones!!Když napříhlad dáte do vyhledávače Booth a Brenn:D
(Ps: Bones jako kosti, no to je fakt zbytečnost sem psát:)) )
Brenn v překladu znamená- lehký kulomet

Booth
v překladu znamená- budka, stánek, box

Jack (Hodgins)- v překladu znamená-
pacholek, stojánek, zouvák, janek

Sully
v překladu znamená- poničit, zničit, zkazit, poškodit... (No, v tomhle případě to fakt sedí!)

Temperance v překladu znamená- střídmost, mírnost, umírněnost

(Tady jsem tak trochu na vážkách... ale tohle taky celkem pasuje)

Sweets v překladu znamená- moučník, miláček, sladkosti, cukroví (ten se má:) )

Cam (Camille) znamená- pačka, palec


B&B KISS BEHIND THE SCENES

29. listopadu 2007 v 19:48 | Booth&Brennan |  :: BTS- Videos ::
Tohle si musíte 100% pustit!!!:D:DJá fakt nemohla z Emily jak se tomu smála!:Dnebo jak se líbali no já nemám slov!!:D:D:D


Bones video

29. listopadu 2007 v 16:37 | Booth&Brennan |  Videa

Foto týdne 18.-25. Listopadu 2007

29. listopadu 2007 v 15:25 | Booth&Brennan |  Foto týdne
Tak to je nářes!!:D:DJÁ fakt z týhle fotky Davida nemůžu!!:D

Review k dílu 3x10 The Santa in the Slush

29. listopadu 2007 v 13:23 | Booth&Brennan |  Epizody
Santa v blátě
Před vánočními svátky naleznout před washingtonským obchodním domem mužské tělo, jež má na sobě kostým Santa Clause a má bílé vousy. Booth a Brennanová začínají s vyšetřováním, během něho nacházejí podivné propojení mrtvého muže s pohádkovou postavou. Jmenuje se Kris Kringle - stejně jako skutečný Santa Claus - a v jeho byt je doslova nacpaný hračkami a mimo nich také naleznou zásuvku plnou peněz. Všechno opravdu začíná ukazovat na to, že Kris Kringle je opravdovým Santou Clausem a Brennanová tomu snad i začíná věřit...

Review

Dva malí skřítci - malý človíček a teenager - prošetřují divný zápach během své přestávky a jsou zděšeni nálezem mrtvého a rozkládajícího se Santy ve stoce.

Brennanová navštěvuje Maxe ve vězení a říká mu, že se na vánoce chystá do Peru vyšetřovat 1500 let staré kostry. Max chce strávit vánoce s celou rodinou, což jsou nepravděpodobné vyhlídky. Brennanová brzo zjistí, že Booth také nebude tyto vánoce se svou rodinou - jeho syn Parker bude lyžovat ve Vermontu s Rebeccou a jejím novým přítelem.

Lebka mrtvého Santy vykazuje silný úder a obsahuje dobře krmené červy, kteří se opravdu měly čeho nažrat. Santův oblek je opravdu kvalitní, ne žádný šunt z velkoobchodu a také z něj lze cítit vůni jílové dýmky. Zack si myslí, že ti, co věří v Santu, jsou hloupí. Angelina obličejová rekonstrukce ukáže... Santu. Cože? Takhle vypadal. Šprti rozdováděně začínají naznačovat, že tohle je ten pravý Santa.

Brennanová navštěvuje Russe ve vězení a navrhuje mu, že by mohl strávit vánoce s Maxem, Amy a dětmi v manželské místnosti ve vězení. Russ říká, že se to nestane - dívky věří, že pracuje v zámoří.

Rýhy na lebce pocházejí z kopyta - kopnutí od soba? Identifikovali ho jako Kristophera Kringleho - což je jeho legální jméno. Booth a Brennanová jdou k němu domů a nacházejí, že žil nad obchodem s hračkami. Jeho byt je jako zimní říše divů s hračkami a hrající vánoční hudbou. Lednička neobsahuje nic než mléko a koláčky. Je tam také Kringleova fotka se sobem, jeho šatník neobsahuje nic než oblečení Santy Clause. V šuplíku nacházejí falešné dno, kde ukrýval stovky dolarů v hotovosti - v mnoha malých pomačkaných bankovkách, ale je zde i 8 zcela nových padesátek se sekvenčními sériovými čísly. Domácí, Ralph Harley, jim ukazuje nájemní smlouvu, na které je jako předchozí Krisova adresa uveden Severní pól.

Harly to přijal, protože kdo jiný by chtěl žít nad hračkářstvím? A zaplatil první a poslední měsíc v hotovosti. Vždycky platil v hotovosti. Pracoval v "Temp Time" a vždycky platil nájem včas, až na poslední dva měsíce. Přiznává, že s Krisem vynalézali hračky a Harley je patentoval.

Brennanová se svěřuje Boothovi o Russovi, ten říká, že občas zalhat dítěti je v pořádku. Jako se Santou Clausem. Booth si myslí, že by měla Russe dostat na vánoce do civilu, aby děti nemusely zjistit, že je ve vězení. Brennanová nevěří ve lhaní dětem.

Současná příčina Krisovy smrti je určena jako úder do hlavy, ale ne od soba. Od něčeho srpovitě zahnutého.

V agentuře Temp Time zjišťují Booth a Brennanová, že Krise milovali všichni zdejší Santové, byl jim inspirací. Dale, majitel, mu platil šeky - neměl žádné bankovní konto. Kris byl jediný Santa, který pracoval celoročně - kromě samotného Štědrého dne, jeho "speciální noc".

Červy nalezení v Krisovi vykazují známky kyseliny, která se nachází jako přísada v ptačí polévce, vzácné čínské delikatesy. Stopy polévky se nacházejí také na Santiných kalhotách na zadní části.

Brennanová jde za Caroline Julianovou požádat o místnost pro svého tátu, Booth jí varuje, že bude chtít něco na oplátku. A vskutku ona souhlasí (nicméně dozorce říká žádný vánoční strom - hvězdy jsou bodnou zbraní) - ale jen když políbí Bootha. Pod jmelím. Na rty. Na celých pět vteřin. Proč? Protože si myslí, že to nebude odmítnuto.

Booth a Hodgins navštíví jedinou čínskou restauraci ve městě, kde podávají ptačí polévku. Hodings nachází identické larvy - stejně tak i prázdné peněženky. Kris musel být kapsář.

Booth se setkává s Parkerem, který chce strávit vánoce se svým tátou a nerozumí tomu, proč nemůže jet do Vermontu s něma. Parker se ptá, jestli bude Booth sám; Booth lže a říká, že bude s Brennanovou a všemi přáteli. Brennanová říká, že bude v Peru. Booth je na ni mrzutý, říká, že to je pravda, že jedou do Peru.

Santa Jeff z agentury Temp šacuje stážného z obchoďáku Marty Moussa během krátkého boje, ten jej obvinil, že mu ukradl peněženku. Kris také působil v téhle oblasti. Moussa, který trvá na tom, že Jeff je kapsář a Kris ne, říká, že konfrontoval Santu kvůli ukradené peněžence - 900 babek uvnitř byly vánoční peníze pro jeho rodinu - jen toho chlapa udeřil do nosu. Nejednalo se o žádnou rvačku a nestalo se to před čínskou restaurací, ale stalo se to před obchodem. Ukázalo se, že Mousseho výplatní šek byl proplacen v padesátkách - se stejnými sériovými čísly jako ty, které našly v Krisově bytě.

Brennanová zavěsí jmelí a říká Boothovi o dohodě s Caroline Julianovou. Caroline doráží a pár se líbá - vášnivěji, než očekávali. Caroline se zdá být ohromená. Brennanová říká, že to bylo, jako by líbala svého bratra. Caroline dodává, že pak tedy musí svého bratra mít ráda, místnost je tedy připravena. Odjíždí. Brennanová a Booth stráví společnou trapnou chvilku, neví, co říct, pak se navzájem omluví a vrací se k vyšetřování.

Pár se setkává s Dr. Sweetsem na večeři, který říká, že je v pořádku v některých případech lhát - "aby se dětem vytvořila přechodná iluze nevinnosti a radosti, je to naše zodpovědnost". Brennanová říká, že jí to pomohlo a jde za Russem, vzrušená tím, že není nemorální lhát o vánocích. Přesvědčí ho, aby s ní odešel v civilním. Říká, že by tam měl být; táta je chce všechny pohromadě. Brennanová říká, že musí být v letadle do Peru.

Zatímco Angela a Hodgins diskutují, kde stráví vánoce spolu, nacházejí stopy po mosazi na Krisově lebce. Ukazuje se, že to byl mosazný zvon. Kris byl napaden jiným Santou. Booth a Brennanová se vrací zpátky do Temp Time a zjišťují, že zvony všech Santů jsou identické. Santa Jeff se brání kontrole. Zjišťují, že jeho zvon je prasklý.

Ale to nic nedokazuje - Santové si své zvony častokrát pomíchají a vyměňují. Booth má teorii - vědí, že mnoho těchhle Santů dlužilo Krisovi peníze. Možná, že se mu je jeden z nich snažil zaplatit okradením Moussyho. Kris dostal podezření, pokud jde o to, odkud pocházejí ty peníze, konfrontoval kapsáře, chytil jej s peněženkami v uličce za čínskou restaurací, prali se a pak byl Kris zabit a vhozen do stoky.

Všichni Santové jsou nuceni nastoupit a zaujmout pozici, aby Booth a Brennanová mohli přičichnout jejich zádi hledajíc výrazné aroma ptačí polévky. Booth tohle oficiálně prohlašuje za naprosto nejhorší vánoce. Záď Santy Jeffa smrdí po ptačí polévce. Jakmile si ostatní Santové uvědomí, že Jeff je ten viník, skočí na něj a začínají ho mlátit. Booth je zastaví, zatýká Jeffa a odvádí jej pryč. Ostatní vzteklí Santové mu zpívají: "Santa Claus přichází do města".

Tu noc mají všichni vánoční párty. Šprti si vyměňují dárky. Moussa dostává své vánoční peníze zpátky. Booth zjišťuje, že nakonec stráví Štědrý den s Parkerem - Parker utekl a policista jej přivedl do Boothovy kanceláře. Booth ujišťuje Rebeccu, že Parker se vrátí včas, aby mohli odjet do Vermontu. Brennanová zvažuje svůj odjezd do Peru, ale nakonec se připojuje ke své rodině.

Brennanová a Max se shodují, že tohle jsou ty nejlepší vánoce, které zažili za šestnáct let. A pak zavolá Booth, ne jen se šťastnými novinkami ohledně Parkera, ale aby jí řekl, aby odhrnula záclony. A venku přes ulici u vězení stojí Booth a Parker s jasně osvětleným vánočním stromem. Rodina Brennanů nakonec svůj vánoční strom dostane. Brennanová říká, že se jí dárky líbí a Booth jí přeje veselé vánoce.
Zdroj- Bones.gothics

BOOTH&BRENNAN KISS VIDEO

28. listopadu 2007 v 19:54 | Booth&Brennan |  Extra
Heeeeeem......Asi se zítřka nedožiju!!Páč ten smích nepřežiju!:D

PS: POZORNĚ SLEDUJTE ŽVÝKAČKU!:D NEJDŘÍV JÍ MÁ V PUSE BRENNAN A PO POLIBKU JI MÁ V PUSE BOOTH, KTERÝ SI JÍ JAK JINAK "NECHÁ" :D:D:D

Promo k dílu 3x09

28. listopadu 2007 v 14:33 | Booth&Brennan |  Promo videa
Hmmm..copak asi Kůstka tak vtipného řekla?Že se najednou náš malý Tarzánek rozhodl neplakat a smát se!?:D

Bones Wallpapers

28. listopadu 2007 v 14:27 | Booth&Brennan |  :: Wallpapery ::

Bones banners

28. listopadu 2007 v 14:03 | Booth&Brennan |  :: Bannery ::

Dvě první videa k dílu 3x10

28. listopadu 2007 v 8:09 | Booth&Brennan |  Videa
Ná mě ty svátky Vánoc začínají nějak líst! A ta pusa dolíhat! To jsem jediná, co je z toho pořád hotová?:D


Dr. Temperance Brennan nad Special agent Seeley Booth

27. listopadu 2007 v 19:35 | Booth&Brennan |  Naše tvorba
Tak takhle to nějak dopadlo!:D

The Santa in the Slush-Promo number 2

27. listopadu 2007 v 15:20 | Booth&Brennan |  Promo videa
Tohle je 2. promo k dílu 2x10!:)) Ale tentokrát s DR. Housem....ale taky je dobrý:D

bones- tipsy

27. listopadu 2007 v 14:55 | Booth&Brennan |  Videa


3 obrázky Bootha&Brennanové (Emily&Davida) Které jste nejspíš neviděli!!!

27. listopadu 2007 v 14:15 | Booth&Brennan |  Booth & Brennan
Na těhlech fotkách vypadaj děsně zamilovaně:D Taky se vám líběj?:))
Hustý co?:D:D

2x22 Behind the scenes PHOTO

27. listopadu 2007 v 14:00 | Booth&Brennan |  :: BTS- Photos ::

Tak tomuhle se říká "úlet" !!

26. listopadu 2007 v 15:45 | Booth&Brennan |  Extra
Na tyhle fotky nikd ynezapomenu!!:D:DMám z nich fakt dost!!:D
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Klikněte pro zobrazení původního obrázku

NO JÁ LEHÁÁM!:D:D:D:DJak to bude s vysíláním dílu ze 3.řady na FOX?

26. listopadu 2007 v 14:10 | Booth&Brennan |  Otázky&Odpovědi
Jestli jste trochu zmatení, prohazováním dílů...Snad to tímhle článkem pochopíte!.))

Podle všech informací posunula TV Fox vysílání dílu 3x10 - The Santa in the Slush už na příští týden, takže se už za pár dní můžeme těšit na ten dlouho očekávaný polibek :)
Týden po té, tj. 4.12. by se měl vysílat díl 3x09 - Baby in the Bough, který si tedy prohodil místo s vánočním dílem.
Dalšího vánočního dílu se dočkáme 11.12., na kdy TV Fox zařadila opakování vánočního dílu z první sezóny 1x09 - The Man in the Fallout Shelter...
Takže se opravdu máme na co těšit...

Zdroj: bones.gothics