Květen 2008

Až do neděle tu nejsem

29. května 2008 v 16:08 | Booth&Brennan |  Věci okolo
::: Teď tu pár dnů nebudu :::
Jen jsem chtěla říct, že tu kvůli jistým důvodům až do neděle nebudu. Jedeme s našima na pohřeb....takže to bude na dýl... Tudíž sem nepřibydou za tu dobu žádné nové články apod.Nějak nemám čas to připravit..takže se omlouvám :(( V neděli sem snad něco dám;) Tak uvidíme....
Ale chtěla bych Vás poprosti o laskavost...jestli máte něký obrázek, banner, wall, fotomontáž..prostě něco, co bych mohla v neděli dát jako fotku týdne...Jestli nějakou takovou fotku máte, tak mi jí prosím pošlete na-
Bones-fan@email.cz
Díky moc (i za pochopení)
Váš Bones-fan (Michaela 009 )

Tamara Taylor- 15 May 2008/ 15. Května

29. května 2008 v 15:59 | Booth&Brennan |  Tamara Taylor(Camille Saroyan)
Zatím to jsou pouze dvě fotky...

Bones FanFiction By Jana- Velké překvapení

29. května 2008 v 15:46 | Booth&Brennan |  FF by Jana
A je tu nová Bones FF povídka;) Určitě jsem zajímavá, co nás v téhle povídce překvapí a jaký děj bude;) :))

BONES FAN FICTION BY JANA- VELKÉ PŘEKVAPENÍ

"Kůstko, jedem! Máme případ," ozvala se Boothova obvyklá věta. Temperance rychle vstala a odešla ze své kanceláře k jeho autu. Celou cestu se Booth s Brennanovou bavili o všem možném co je napadlo. Řešili. to jaká značka aut je nejlepší, proč Kůstka nemá televizi, jak se má Parker a podobně. Dokonce přišla řeč i na Kůstčiny narozeniny, které se už blížily. Když dorazili k případu zjistily, že to jsou dvě děti. Holka ve věku 8-10 let a kluk ve věku 12-15 let. Temperance nemá ráda takové oběti, proto hned po zjištění posmutněla. Booth si toho všiml, ale než stačil něco říct uslyšel výstřel.Booth s Kůstkou a dalšími agenty z FBI rychle běželi k místu odkud byla slyšet střelba. Kůstka si díky špatné cestě vyvrtla kotník a proto nemohla včas uhnout a schytala pořádnou ránu do hlavy od muže v kukle, který předtím střílel Temperance se probrala a viděla vedle sebe vyděšeného Bootha. "Kůstko, jsi v pohodě? Upadla jsi do bezvědomí!" "Jo, je to dobrý, akorát mě bolí ruka a noha a motá se mi hlava," odpověděla unaveně Kůstka. "Tak pojď pomůžu ti vstát a jedem!" "A kam?" nechápala, " a kde je ten postřelený?" "Kůstko, děláš si legraci? Byla si v bezvědomí! Musíme do nemocnice!" "Ne já jsem v pohodě," řekla, ale jen co vstala tak sebou málem zase praštila o zem, ale Booth ji na poslední chvíli chytil. "Dobře pojedem do nemocnice, ale dovolíš mi podívat se na toho postřeleného," smlouvala Temprence. "Kůstko, on už je dávno v nemocnici, protože to přežil!" "Aha, promiň, já to netušila. A co ten co střílel?" "No ten nám utekl a do cesty ses mu napletla ty a on ti provedl tohle." "Můžu si za
to sama, kdybych dávala při cestě pozor, neudělala bych si nic s tou nohou a uhnula bych mu," vysvětlovala Tempe a snažila se udělat pár prvních kroků. "Počkej, pomůžu ti," řekl Booth a šel za ní, ale když viděl jak se jí křiví obličej bolestí se slovy "Kůstko, stůj" ji popadl do náruče a odnesl do auta. Kůstka jen nevěřícně koukala, ale nic nenamítala. V nemocnici jí stanovili ne moc vážnou diagnózu. Měla slabý otřes mozku, naraženou ruka a vyvrtnutý kotník. Chtěli si ji v nemocnici nechat, aby byla pod lékařským dohledem, protože nesměla být sama alespoň tuhle noc. Pustili by ji jenom tehdy, kdyby s ní někdo celou noc byl. Booth se hned nabídl, a protože Kůstka neměla nic proti tomu jeli s Boothem k ní domů. Po příchodu k Tempy domů odnesl Booth Kůstku na pohovku a šel jí uchysta večeři. Po chvilce přišel za ní a nesl jí jídlo. Kůstka se hned natahovala po talíři, ale Booth ho odtáhl k sobě a začal nabírat jídlo na lžíci. "Proč mi to nedáš? Já myslela, že je to pro mě?" zeptala se překvapeně Tempe. "No jo, ale ty máš na ruce obvaz a bolí tě to." "Ale mám i druhou ruku, víš?" "Ale tou nejsi zvyklá jíst," nedal si říct Booth a začal ji krmit. Kůstka si jen povzdechla. Co mohla taky dělat, že? Po jídle vstala a chtěla odejít na záchod, ale Booth ji popadl a donesl ji tam. Celou dobu čekal za dveřmi a když vyšla znovu ji vzal a donesl na pohovku.
"Boothe, takhle by to nešlo! Já nejsem chromá! Došla bych to sama a krmit si mě taky nemusel!" rozčilovala se Temperance. "Já se nemůžu koukat na to, jaké děláš obličeje, protože tě to bolí!" řekl Booth a Kůstka radši mlčela, protože věděla, že s tou bolestí má pravdu. Po chvilce se rozpovídali a když byla něco před desátou hodinou řekla Kůstka Boothovi: "Běž už domů, já se půjdu vysprchovat a půjdu spát, jsem po dnešku hrozně unavená." "Tak s tím nepočítej. Budu tu až do rána, protože mi doktor nakázal, že musíš být pod dohledem. A já si tě na svědomí nevezmu!" řekl Booth a odešel do koupelny Kůstce napustit vanu. Po chvíli se vrátil vzal Temperance do náruče a odnesl jí k vaně a šel pro ní připravit obklad na nohu

New Bones wallpapers

29. května 2008 v 15:21 | Booth&Brennan |  :: Wallpapery ::

Video for my SB

28. května 2008 v 18:50 | Booth&Brennan |  Naše tvorba
Tohle video bych chtěla věnovat především mým spřáteleným blogům- jejich majitelům;)
Jste vážně super a díky, že můžu být vaše SB;) (Bones-fan :D)


Bones "mega" povídka- Návraty 7

28. května 2008 v 13:48 | Booth&Brennan |  FF by Katka & Domka & Mia
Bones "mega" povídka- Návraty 7
(By Katka)


Na pohovke v jej kancelárii spal malý Parker. Temp sa len usmiala, vzala deku a prikryla ho. Sadla si za stôl a začala prezerať spis. Lizie Skavová bola zabitá ostrým kužeľovitým predmetom, ktorý ju zasiahol priamo do srdca. Potom si prezrela ďalšie výsledky testov a pozrela znova na Parkera. Nebudila ho lebo aj tak vedela, že Booth čoskoro príde. Do kancelárie nakukla Angela. Keď si ju Temp všimla položila prst na ústa, aby jej naznačila nech je ticho a ukázala smerom k Parkerovi. Angela sa tam pozrela a potichu sa spýtala čo tu robí.
" Ja neviem, keď som prišla už tu bol a ja som ho nechcela budiť. Booth by aj tak mal o chvíľu prísť." Angela len kývla a odišla domov.
Rebecca zatiaľ obvolávala každého, kto jej napadol, ale nevedela sa dovolať Boothovi. Začínala byť zúfalá a nevedela, čo ďalej.
Medzitým sa Parker zobudil a najprv nevedela, kde je, ale potom si na všetko spomenul a rozplakal sa. Temp si ho všimla, prišla k nemu, objala ho:
"No tak Parker, neplač, čosa stalo? Prečo si prišiel?" spýtala sa ho. Pozrel na ňu, utrel si slzy a začal ej rozprávať všetko, čo sa stalo.
"Kostička, moja mamka chce ísť k starkej do San Franciska a povedala, že ocko ma už nepríde pozrieť. Ale ja nechcem ísť preč, ja chcem ostať tu s ockom." Povedal a znova sa rozplakal.
"No tak, to bude dobré. Tvoj ocko by to nikdy nedovolil a keď bude treba, tak ti pomôžem aj ja."povedala Temp a zadívala sa Parkerovi do očí. Sadol si jej na kolená a zaboril hlavu do jej blúzky.
To ale ani jeden z nich nevedel, že vo dverách stojí Booth a všetko počúva.
Rebecca stála pred dverami Boothovho bytu, ale nikto jej neotváral. Rozhodla sa, že zavolá Sullymu, robí predsa v FBI.
"Sullivan"
"Ahoj to som ja Rebecca, pamätáš?"
"Samozrejme, čo sa deje?"
"Parker, on ušiel a ja neviem, kde je." Rozplakala sa Rebecca do telefónu.
"Neplač a volala si už Boothovi? Nie je u neho?"
"Už som mu niekoľkokrát volala ale má vypnutý telefón. A nie je ani doma."
"Ok, tak počkaj tam prídem po teba a pôjdeme ho hľadať."
"Dobre, ďakujem."
"Nikdy ťa neodpustím Parker, aj keby bola tvoja mama akokoľvek proti tomu." Povedal Booth .
"Ockooo!!" Parker zoskočil Temp z kolien a bežal k Boothovi, ktorý si ho hned zobral na ruky.
"Vie mama, že si tu?" spýtal sa ho Booth.
"No, nie nevie, Ja som ušiel."
"Ale toto nesmieš robiť. Mama o teba bude mať starosti." Pokarhal ho Booth.
"Ja chcem ostať u teba, nechcem ísť k starkej, aj Kostička povedala, že mi pomôže aby som nemusel odísť!"
"Dobre, ja sa porozprávam s tvojou mamou a dohodneme sa. Ostaň zatiaľ tu s Kostičkou a ja jej idem zavolať."
"Dobre." Usmial sa Parker.
Booth pozrel na Temp, usmial sa na ňu a poďakoval sa jej. Ona sa tiež len pousmiala a kývla hlavou. Booth vybral telefón a a ž teraz zistil, že pri tej bitke so Sullym sa mu vypol. Keď ho znova zapol našiel na ňom niekoľko odkazov od Rebeccy. Rýchlo vytočil jej číslo.
"Ano?"
"Rebecca to som ja, Seeley."
"No konečne, prečo si mal vypnutý telefón? Vieš ty vôbec, že Parker ušiel?"
"Ano viem, je tu so mnou v inštitúte."
"A to mi voláš až teraz? Vieš ako som sa o neho bála?"
"Hej, kľud. Ja som sa to dozvedel asi pred dvoma minútami! Bol tu s Kostičkou. A len tak mimochodom vieš prečo ušiel?"
"Nie neviem, prečo?"
"Pretože si chcela s ním odísť, ale on nechcel ísť preč a poprosil ma, čo tu nemôže ostať so mnou!" vyštekol Booth.
"A čo si mu povedal?"
"To, že tu môže so mnou ostať. Som predsa jeho otec. Dnes bude spať u mňa a zajtra mu prídem po veci."
"Ale to nemôžeš...je to aj môj syn!!!" zúrila Rebecca.
" Nebudem sa o tom baviť! Zajtra sa zastavím." Povedal Booth a zložil. Vrátil sa do kancelárie, kde do seba Parker pchal čokoládu. Prišiel k nemu a povedal mu, že u neho môže ostať, keď chce.
"Máme ale jeden malý problém."povedal Booth.
"Aký?" spýtala sa ho Temp.
"O týždeň mi začínajú prerábať byt a ja som chcel bývať u kamaráta, ale keď teraz bude Parker u mňa tak s tým nemôžem počítať. Asi pôjdeme niekam do hotela." Zakončil to Booth.
"Tak to nie! Povedala som, že keď bude treba tak pomôžem a to aj urobím. Budete bývať u mňa. Môj byt je veľký a ja som tam sama. A nechcem počuť nie! Aj tak ti toho veľa dlžím." Povedala a pozrela na Bootha.

Eddie McClintock slavil narozeniny

28. května 2008 v 12:20 | Booth&Brennan |  Vedlejší postavy
Včera oslavil své 41. narozeniny herec Eddie McClintock, který si zahrál ve Sběratelích kostí Sullyho. (Agenta Tima Sulivana)
Já ho sice moc nemusim, no ale když měl ty narozky;)


Ps: Omlouvám se, ale nějak mi blbne počítač:( Takže sem dneska nestihnu dát včas FF- Návraty:((Moc se omlouvám...


Icons

26. května 2008 v 15:09 | Booth&Brennan |  :: Ikonky & Animace ::
I LOVE BONES ICONS!!! :D

- tahle ikonka je upe božíí:))

- ještě sem dneska dám další ikonky;)

Las Vegas- 2x08 Tony & Roxy

26. května 2008 v 14:14 | Booth&Brennan |  Videa
Jeden z mých nej dílů!!!

Hlášky z dílu 1x05 Kluk ve křoví

25. května 2008 v 18:30 | Booth&Brennan
Hlášky z dílu 1x05 Kluk ve křoví

(Tenhle díl není na hlášky moc bohatý...no ale nějaký hláškay byly fakt dobrý;):D )

* (Zack má řeči na termovizi, že v ní vypadá jako Gezu)
Booth: "Jak je Darte? Co vidíš na Saturnu?"
Kůstka: (Tázavý obličej...)
Booth: "Neříkej, že jsi nikdy neviděla ani jeden díl Hvězdných válek!"
Kůstka: "V 7 letech...a dej Zackovi pokoj!"

* Booth: "To mi ale nevadí, víš já mám holku!"
kluk: "Hezkou?"
Booth: "Ne. Škaredou, šilhá a má zkažený zuby!"

* Kůstka: "Dá se to vylepšit?"
Angela: "Rande s Colinem Farrellem bych na to nevsadila!"

* (Zack & Kůstka a Booth se baví o Angele. Že je citlivější.)
Booth: "Má ráda štěňátka, koťátka, kachňátka a barevné koktejly a taky tancování v baru- dždždž- dž ..."
Kůstka: (nechápavý pohled)

(Udělala jsem takový malý pokus- nahrála jsem tuhle hlášku do MP3 a pak dala do videa...nevím, jestli bych takhle mohla dělat každou hlášku- jelikož ta kvalita je fakt děsná.
No ale snad tomu porozumíte a jestli budete chtít, můžete se k tomu vyjádřiv v komentech;) )

* Angela: "O čem si vůbec povídáte, když tě vozí do práce?"
Zack: "Já většinou spím a Hodgins většinou nadává rádiu!!"

* Angela: "Co ještě nevím? Není Zack z jiné planety?"
Hodgins: "Prosím tě, to je jasné!"
* (Angela obejme z ničeho nic Goodmana)
Goodman: "No to snad ne!"
Kůstka příde do místnosti a nechápavě se zeptá: "Co to je?"

Zack: "Zdá se, že Angela jen potřebovala, aby jí někdo popsal její práci sametovým afroamerickým hlasem..."
Goodman: (Hodí po něm vražedný pohled:D )

Kdy uvidíme 1. díl 4. řady?

25. května 2008 v 17:54 | Booth&Brennan |  Otázky&Odpovědi
Podle nejnovějších zpráva na Bones.gothics, jsem se dočetla těchto pár bodů, o dílu 4x01.
Pokud jste je už četli- v poho;) Pokud ne, můžete se tento text přečíst;)

* Díl se měl původně jmenovat The He in the She (On v ní) , ale nakonec se název změnil na Yanks in the U.K. ( Yankeeové v Británii ) a název " The He in teh She" byl ponechán 2. epizodě 4. řady

* Epizoda 4x01 bude mít neuvěřitelnou 2 hodinovou délku. (tedy se vlastně jedná o takovou dvojepizodu- no bodeť by ne;) 4. řada je prostě něco "mega" a taky nás čeká spousta nových věcí;)
* A bude odvysílaná 26. srpna 2008

Foto týdne 19.-25. Května 2008

25. května 2008 v 17:44 | Booth&Brennan |  Foto týdne
Stejnak..David a jeho ponožky!!To je prostě dvojka, který mě nikdy nepřestane ohromovat:D:D Booth i David si prostě na barevné fusky potrpí:D:D:D

My next B/B video- Join me

25. května 2008 v 17:38 | Booth&Brennan |  Naše tvorba
tohle video jsem taky už dělala dřív..no ale co;)

Emily opět v televizi

23. května 2008 v 8:10 | Booth&Brennan |  Novinky
Včera, když jsem se koukala na RTL (na Bones), tak jsem viděla ukázku na Boogeymana!!
Boogeyman je thriller z roku 2005 a jednu z hlavních rolí tam hraje Emily;)
Takže to myslím nedopadne jako u filmu- Může to potkat i vás!
Jen je malý problém, že Boogeymana nebudou vysílat na českém kanále, ale na německém.
-- Což je myslím nevýhoda, pro ty, co neumí německy...-- no ale těm, co se spokojí jen s obrazem a mají doma RTL, tak se můžou na Em podívat;)

Datum: 24.5. 2008 (zítřejší sobota)
Vysílací doba: 22:45
Tv program: RTL
Jestli hledáte víc obrázků, koukněte- SEM

Emily / David- Funny interview

22. května 2008 v 14:58 | Booth&Brennan |  Emily & David
Tenhle rozhovor obsahuje popis pár scének ze 3. řady(B/B kiss), také něco málo o 4. řadě, o konečném dílu 3x15 aj...
(Bohužel se mi sem to video nepovedlo dát, tak se jukněte semka;) -
----- ZDE- VIDEO E&D -----

Nej je ten konec:D:D Já toho sice moc nepochopila...ale asi šlo o nějakou scénku do 4. řady (možná), kdy budou B/B ubytovaní v motelu...Booth se bude koukat na televizi a Kůstka tam k němu potichu příde..nebo já nevim co to tam řikali:D David něco řikal o zavřenejch dveřích:D
Asi melu hovadiny, protože moje angličtina neni až zas tak dokonalá..tak mi kdyžtak někdo napište do komentářů..o co se tam jedná;) Dík:D (Nebo se to možná stalo E&D já fakt nevim..:D)
Ale kdyby to byla jako scénka- tak vážně WOW!!:D A jak nakonec Em ještě upe: "I don´t know, what that means!" Z toho sem fakt nemhola:D Páč jak furt řiká Kůstka: "Nevim co to znamená!":D(Ps: By byl mazec, kdyby v nějaký epizodě 4. řady fakt v nějakym pokoji spolu byli. Kůstka by uplně přelezla k Boothovi (třeba do postele:D) a pak ráno, upe dělá že nic neví: "I don´t know, what that means!" :D:D OMB!!! (Oh- my Bones:D ;)) )
-- Ale jediný, co mě vždycky vytáčí je, když se někdo zeptá, kdy už budou B/B spolu a odpověď zní. "Oni už spolu jsou!" Jasně, z určitého pohledu to tak je...že už vlastně spolu jsou...ale prostě dokud mezi nima nebude "něco víc" a vy víte, co tím myslím.Tak prostě neberu, že spolu jsou!:D --

Bones FF By Katka- Láska ako z rozprávky 13.část (Konec)

22. května 2008 v 12:13 | Booth&Brennan |  FF by Katka
Je tu konečná část FanFiction povídky od Katky:) Opět chválím povídku a stejně jako u FF od Domky, tu mám pro Katku děkovný banner:))

BONES FF BY KATKA- LÁSKA AKO Z ROZPRÁVKY 13.Část- Konec
Booth spolu s Temp na rukách po dlhom blúdení prišiel k svojmu autu. Chcel zavolať pomoc ale svoj mobil nenašiel. Rýchlo naložil Temp do auta, sadol si za volant a naštartoval. "Neboj Kostička už si v bezpečí." Šliapol na plyn a uháňal lesnou cestou najrýchlejšie ako mohol. Keď sa dostal z lesa čakala ho ešte prašná cesta a potom by už mal byť na diaľnici. Zrazu niečo začalo pípať. Jeho verné auto hlásilo, že nemá benzín. Spomalil, tresol do volantu a vystúpil. Vybral Temp z auta, znova ju zobral do náručia a vydal sa s ňou prašnou cestou pešo.
Práve zišli z diaľnice a vyšli na prašnú rovnú cestu. Začalo svitať a slnko ich všetkých oslepovalo. Zrazu si Angela, ktorá sedela vpredu všimla postavu pred nimi. Hodgins, ktorý šoféroval zabrzdil a Angela vybehla z auta a za ňou aj agenti FBI a zvyšok tímu. Tá postava pred nimi bol Booth a niesol Temp. Keď si ich všimol bol už na konci so silami. Išiel bez prestávky skoro celú noc, len aby Temp zachránil. "Booth, Temp...čo sa jej stalo?" kričala Angela a bežala k nim. Booth sa zastavil a padol na kolená, už nevládal ďalej. Zmohol sa na to, aby povedal Angele čo sa stalo a položil Temp na zem. Len tam kľačal a do očí sa mu tisli slzy, keď jej všetko hovoril. Angela ho priateľsky objala "Ja som vedela, že ty ju nájdeš."
Potom naložili Bootha aj Temp do sanitky a odviezli ich do nemocnice. Tam Bootha vyšetrili a Temp odviezli na testy, aby vedeli, čo jej Jason pichol. Po hodine čakania sa objavil doktor. Booth, hoci mu povedali, že má ísť domov sa vyspať vyskočil. "Pán doktor, ako jej je? Kedy ju budem môcť vidieť?" "Môžete za ňou ísť aj hneď, ale doterajšie testy vyšli všetky negatívne. Nevieme, aká látka jej bola podaná, ale vieme, že nie je životu nebezpečná, avšak nevieme ju prebudiť." Povedal doktor a ukázal Boothovi izbu. "Ďakujem pán doktor, keby bolo niečo nové ozvite sa prosím." "Samozrejme." Booth otvoril dvere izby a vošiel dnu. Keď uvidel Temp nehybne ležať na posteli strašne ho to bolelo. Obviňoval sa, že jej nepomohol. Sadol si k jej posteli, chytil ju za ruku. Takto pri nej presedel týždeň, ale jej stav sa nezmenil. Lekár jej už nedával veľké šance aj keď doteraz neprišli na to, aká to bola látka. Raz pri nej takto presedel deň aj noc a zaspal s hlavou položenou na posteli. Ráno do izby vošla Angela a keď ho takto videla, takého zničeného a utrápeného, prišlo jej ľúto, že sa to takto skončilo. Prišla k nemu a zobudila ho. "Booth, vstávaj. Mal by si sa ísť domov vyspať." "Nie, ja tu pri nej ostanem. Je tu kvôli mne!" nesúhlasil Booth. "Nie je to tvoja chyba, kedy nebolo teba nebola by ani tu a možno by už ani nežila." " Mala si ju vidieť, keď som ju niesol lesom, bola taká nádherná. Tíško spala ako Šípková Ruženka." Povedal Booth a zahľadel sa do zeme. Angela sa zarazila. "Počkaj, čo si to povedal? Ako Šípková Ruženka?" "Ano, prečo?" nechápal Booth. Keď nám Jason poslal tú rozprávkovú knihu, lupeň z ruže bol medzi dvoma rozprávkami." Začala vysvetľovať Angela. "Snehulienka a sedem trpaslíkov a.." Boothovi to začalo dochádzať. Angela to dokončila zaňho, "a Šípková Ruženka. A vieš predsa ako princ prebudí Ruženku v rozprávke. Skús to. Možno sa stane zázrak." Booth pozrela na Angelu a potom na Temp, naklonil sa k nej a pobozkal ju. Potom sa odtiahol a pozrela na Angelu. Tej sa po chvíľu ukázal úsmev na tvári. Temp pomaly otvorila oči. "Kde som to? Booth ty si ma zachránil!" povedala a rozplakala sa. Booth si k nej sadol a objal ju. "Už je po všetkom, som s tebou, už ti nikto neublíži." Angela sa na to všetko pozerala a potom šla zvolať doktora. Keď sa Tempe trochu upokojila Booth jej niečo chcel dať. "Myslím, že toto patrí tebe." Povedal a vybral z vrecka medailón. Guľka tam už nebola. Podal jej ho. "Ďakujem, ale chcem aby si ho mal ty. Nech ťa chráni tak ako doteraz." Pozrela na neho a medailón mu zavesila na krk.
Epilóg
Nikto nevedel, či to bola náhoda alebo nie. Lekári neprišli na to, aká to bola látka. Po odchode z nemocnice sa Booth a Temp dali dokopy. Temp sa k Boothovi nasťahovala a on ju po čase požiadal o ruku. S radosťou to prijala. Krátko po nádhernej svadbe mu oznámila, že bude ockom. Obaja sa s toho veľmi tešili. Presťahovali sa do veľkého domu s krásnou záhradou.(A ako to už v rozprávkach býva) A žili šťastne, až kým nepomreli.

Bylo zamícháno dějem- Aneb.- Jaká bude 4. řada a co se změní?

21. května 2008 v 18:25 | Booth&Brennan |  Novinky
Tak!!Tady jsou celkové novinky, informace, rozhovory a spoilery. Které se týkají 4. řady a změn, kolem ní. Musím se přiznat, že to co se týče Ericova odchodu, tak je mi to vážně líto. Sice Eric v rozhovoru řekl, že se postava Zacka v seriálu ukáže, ale mně bude chybět!

Řekla bych, že se jeho postava radikálně 3. řadou změnila! V 1. a 2. řadě jsem ho měla ráda pro ty jeho nedochvilné hlášky a taky z toho důvodu, že skoro nikdy nevěděl, o čem je řeč...Je jasný, že jsem si víc zamilovala role B/B...ale rozhodně mi nemůžete vyvrátit, že Zacka budeme postrádat, a že on a Hodgins, jsou povedená dvojka! Třeba ty jejich experimenty;)
Vážně, připadá mi, že celá 3. řada je celá na ruby..po té stávce..už ty díly ani nevnímám...beru to jako změnu!§A hodně velkou!!A Hlavně- co se týče 4. řady! Ta bude pro nás nejspíš velkým obratem, ukázkou jiného děje...pár pozměněných situací a základů...

Co se týče mého osobního postoje- Možná by bylo lepší nechat jen 3. řadu! 4. řada je sice 4. řada, ale pokud by v ní měly nastat větší změny, nevím, jestli bych tu 4. řadu brala jako ty ostatní tři. Spokojila bych se jen se 3., kdyby nenastala stávka a série by měla pěkný konec...takhle vážně nevím,co nás čeká...a jak to bude dál...ale jedno je z mého pohledu úhlu jisté "Nic mi rozhodně nenahradí ty předešlé sezóny Bones!" A ať už je váš názor jakýkoliv, já se držím mého motta, které zní: "Nemám ráda změny, dělá mi problém si zvyknout na nové věci...ale když už takové situace nadejdou, jsem schopna se s nimi vyrovnat, i když mi to třeba není 2x příjemné...ať či tak- Já mám ráda seriál Sběratelé kostí hlavně díky postavám, které tam vystupují!!Hlavně kvůli týmu..a když tým není celý, je prostě na mně poznat, že něco není tak, jak by mělo, nebo tak, jak jsem to měla ráda!!"


:::: Pokud si chcete přečíst něco víc o Zackovi a o tom, co se vlastně stalo, klikněte-
SEM
A jestli se zajímáte o rozhovor, který obsahuje debatu s Ericem, o tom, jak to všechno bude. A s Hartem H.- který nám řekl pár infotmací o 4. řadě, klikněte- SEM ::::

!! Budu ráda, když se k celé této události vyjádříte, a´d už souhlasíte s mými názory, nebo ne..byla bych fakt ráda:))Díky. !!

Hlášky z dílu 1x04 Muž v medvědovi

21. května 2008 v 16:53 | Booth&Brennan |  Hlášky
Hlášky z dílu 1x04 Muž v medvědovi
(Co se týče hlášek, tak tenhle dík paří k mým oblíbeným;) )
* Godman: " Je na čase žít Temperance, vyjít mezi lidi!"
Kůstka: (dotčeně) "Oh- naznačujete že mám využít možnosti a vyspat se na služební cestě s Boothem?"
Godman: "Dobrý Bože, tohle jsem neřekl!"

* Booth: "Jsi moc chytrá bestie, víš co?"
Kůstka: "Řekla bych že chytrá jsem, ale o bestii nic nevím!"

* Booth: "Můžeš mě pozvat na večeři…a připiš si mě na svůj seznam!"
Kůstka: "To mi nepřipadá moc etické."
Booth: "Chceš pořád tu pistoli ne?"
Kůstka: "Začneme snídaní…"
(Booth- škodolibý úsměv)

* Booth: "Víš, je tady krásně…!"
Kůstka: "Jasně, vrazi tu předhazují svoje oběti medvědům!"

* Booth: "Ano…americké městečko…musíš ho milovat!"
Kůstka: "Tohle že je městečko?Chuntala v Guatemale , 150 lidí, žádný vodovod- to je městečko!!"

* Kůstka na Bootha: "Co tě přivedlo do Guatemaly?...(škodolibě) ekoturistika?"

* Charlie (místní pošťák) " Jmenuju se Charlie!"
Kůstka: "Jo já vím…"
Charlie: "Páni, jak to?To jste to vyčetla z tvaru mojí lebky?"
Kůstka: "Máte to napsané na tričku...Charlie!"

* Hodgins: "Jak asi ten medvěd otevřel kufr?"
Zack: "Viděl jsem dokument, ve kterém nastoupil medvěd do auta…a odjel!"
Hodgins: "To nebyl žádný dokument…ale kreslený seriál!"

* Strážce parku Sharman: "Jak se vám líbí v hotelu Evergreen ?"
Kůstka: "Moc hezké. Mám z terasy skutečně krásný výhled na hory."
Booth: "Ty máš terasu?"
Kůstka: " Jistě!"
Booth: "Nemám ani sprchu!"

* (Kůstka začne odebírat vzorky medvědího trusu.)
O. parku Aharman: " Není to žádná křehotinka!"
Booth: "Zavěštím si, tak schopnou a atraktivní ženu na ulici jen tak nepotkáte!"

* Hodgins: "Kde je to medvědí hovínko?"
Zack: "Těšíš se na ten trus, nebo na tu kurýrku?"
Hodgins: "No můžeš hádat!"

* Hodgins: "Angelo, kdybychom byli Peruánský fotbalový tým a zřítili se v Andách, koho by jsi snědla radši? Mě, nebo Zacka??"
Angela: "Ehmm…!" (po té káravé gesto)

* Hodgins: "Věděl jsi, že jsem na ní čekal!"
Zack: "Čekal jsi na medvědí hovínko…ptal jsem se "Těšíš se na ten trus, nebo na kurýrku?" A ty jsi řekl: "No hádej!"
Hodgins: "Myslel jsi si, že se těším na ten exkrement?"
Zack: "Musíš mluvit jasně!"

* Šerif: "Ta asistentka je sympatická!"
Kůstka: "Je tisíce kilometrů daleko!"
Booth: "Pošlu pro ruskou nevěstu!"

* Angela: "Moc pěkný…"
Hodgins: "Krása, to je plodnice douglasky tisolisté po týdnu v medvědím trusu!"
Angela: "Dík že jsi mi zkazil dojem!"

* Angela: "Zacku, mám pro tebe přesné rozměry té pily… Řekni: "Děkuju za ty dary!"

* (Goodman ambiciózně sděluje Angele informace o záhadném magickém kruhu, který slouží na získání energie…)
Angela: "Takže hledáme buď strašáka, plecháče nebo lva?"
Goodman: (nechápavý pohled.)

* (Booth vytáhne zbraň z boty.)
Kůstka: "Kde všude je schováváš?"

* Hodgins: "Co tu děláš ty?"
Angela: "Žertuješ? Sleduju souboj nadržených titánů!

* (Hodgins se Zackem se přou o jednu sexy kurýrku. A vyhraje ten, komu ta kurýrka nechá podepsat zásilku. Pro překvapení všech nakonec dá zásilku Angele, která je tímto totálně v šoku a s nechápavým obličejem se usmívá.)
Hodgins: "Tak to bylo dost hustý!"
Zack: "Proč? Proč to bylo hustý, bylo by lepší, kdyby to dala mně!"
Hodgins: "Ne, takhle je to rozhodně lepší!"


* (Kůstka Boothovi u snídaně povídá, jak se na tohle místo ještě jednou vrátí v zimě, aby lyžovala s Charliem (pošťákem) )
Kůstka: "Jistě je dobrý lyžař, jeho boky a stehna jsou jako stvořené pro ty obloučky a kličky!"
Booth: (Přejdeho chuť a znuděně konstatuje: ) " To stačí, mám dost!!"
Kůstka: "Co? Nechutná? Chceš cornflaky? (Cpe mu lžičku k puse) Dáš si?"
Booth: "Ne…!"