Červen 2008

Sběratelé Kostí- FF By Adelinas- Víc než přátelství (Část 11.) KONEC

29. června 2008 v 15:00 | Booth&Brennan |  FF by Adelinas
Sběratelé Kostí- FF By Adelinas- Víc než přátelství (Část 11.) KONEC

Temperance se probudila v osluněném pokoji, byl celý bílý. Na stěně byly dva obrazy jeden, tam byla ona, Booth a nějaké děti, ale velmi roztomilé. Na druhém byla svatební fotka, Temperance byla bílých šatech a Both ve slavnostním saku a bylo tam napsáno "Temperance a Seeley: Navždy"
Někdo vstoupil do pokoje, byla to ta malá holčička z pokoje a pravila:,,Maminko, pojď s námi na snídani i tatínek půjde", a táhla Temperance za ruku. Vyšli z pokoje, kde byla žlutě vymalovaná chodba a pak vstoupila do kuchyně, která měla odstín světle zelené. U stolu seděl Booth se chlapcem který byl na obrázku. Seeley vstal od stolu a políbil Tempy na líčko a dodal:,,Dobré ráno Temperance" a vzal ji za ruku, vedl ji ke stolu, kde měla připravenou snídani a noviny. Chtěla se posadit, ale Seeley jí to nedovolil, posadil si ji k sobě na klín a jemně sál vůni jejich vlasů, ona mezitím ujídala housku a zapíjela ji čajem. Po snídani vyrazili děti do školy. Temperance se zeptala:,,Kde to jsem?",,Kde by jsi byla?Jsi doma a tak to má být",,Ne přece mě Rupert postřelil",,Vážně?",,Ano a tady to je asi jenom nějaký sen",,Nevím jak to myslíš",,Je to tu tak dokonalé",,Proč si to myslíš",,Protože v mém světe spolu nic nemáme a jsme jen parťáci, ale teď touto dobou u mě bydlíš",,Bydlím?",,Ano, protože ti vyhořel byt",,Aha, chápu, ale v tomto světě nebo v této realitě jsme manželé a máme spolu dvě děti, dceru Jane a syna Michaela, jsme spolu už pět let manželé a řekl bych i štastní manželé",,Vážně?",,Opravdu", utvrdil ji Seeley. Pohlédl Temperance do očí, které pozoroval celých pět let v jejich posteli.,,Ale jak se probudím, když jsem teď tady",To já nevím, nechceš zůstat zde?",,Nemůžu, ráda bych, ale mám svého Seeleyho, který mě taky miluje",,Jak znám sebe, tak tě určitě miluje a moc", Temperance se musela usmát, věděla že tento Seeley Booth je stejný, ale zároveň tak jiný, tak něžný, možná ten její Booth je taky něžný, ale ještě ho takového nepoznala. Chtěla povědět svému Boothovi jak ho miluje, ale nevěděla, jak mu to říct.,,Sice je to nefér říkat tobě a ne mému Boothovi, ale miluju tě",,To já dávno vím, moje Tempy mi to říká denně aspoň desetkrát a já ji taky",,Vážně?",,Proč?",,Protože bych to do sebe nikdy neřekla", a usmála se a spolu s ní i Seeley. Pomalu se k ní přiblížil a políbilji.,,A tohle Temperance dělám denně, abych jí vyjádřil jak moc ji miluju"
Mezitím uběhl týden, kdy byla v komatu.Seeley s ní byl skoro celou dobu
.,,Musím mu to říct, že ho miluju", řekla Temperance.,,Jistě to já vím", řekl Seeley rázně, ale potom se začal usmívat a Temperance se začalo všechno rozmazávat
Temperance otevřela oči.,,Bože, můj", zašeptala Tempy. Booth ji neslyšel, pomalu pochrupoval.,,To byl vážně skvělý sen", řekla nahlas Temperance a zvedla se z postele. Přibližovala se k Seeleymu, který klidně spal. Opatrně vstala z postele, aby se jí nezatočila hlava a naklonila se k obličeji Boothovi. Jemně ho políbila. Booth se jemně zavrtěl a otevřel oči, viděl nad sebou sklánějící Kůstku, když chtěl něco už říct, umlčela ho dalším jemným polibkem. Booth se do toho vžil a vzal ji do náruče a položil ji do postele. Začal ji hladit po odhalujícím stehnu a jejich polibek byl čím dál tím víc vášnivější. Temperance mu chtěla vysvléct sako, ale vyrušilo je něčí zakašlání. Oba dva se polekali a nervózně se posadili. Vyrušil je totiž doktor:,,No myslím doktorko, že jste ve skvělé kondici, když ..ehm…máte pomyšlení na tohle, tak pojďte já Vás vyšetřím a dohodneme se, kdy odejdete domů a váš přítel tu na Vás počká", a doktor vedl Temperance do ordinaci. ,,Doktorko Brennanová jste v pořádku až se divím, že asi tak půl hodiny z komatu, ale navrhuji, aby jste u nás zůstala tři dny a potom můžete jít domů",,Dobře souhlasím",,Tak a teď můžete jít za svým přítelem do pokoje", a ukázal jí dveře. Temperance se na něho usmála a odešla.
Mezitím si Booth vymýšlel omluvu, kterou řekne Kůstce:,,Kůstko, já se omlouvám, že jsem se na tebe vrhnul…ale co to povídám to je blbost, že jsem se na tebe vrhnul, ne to je divné. Promiň Kůstko, že jsem na tebe skočil, ne to je taky úplná blbost", řekl a jako na povel vešla Temperance. Booth začal mluvit:,,Kůstko, já se ti chci omluvit za to …….",,Neomlouvej se",,Ale proč?",,Proč? Protože jsem to tak chtěla", Booth na ni vyvalil oči a udělal zděšený pohled. Ale už se neubránil polibku, který mu dala Temperance.,,Za co?",zeptal se Booth.,,Co za co?",,Za ten polibek",,Víš, Seeley možná by bylo lepší….",,Tempy", vykřikla Angela, když vešla do pokoje. Objala Temperance, až nemohla Tempy dýchat. Po chvíli se Angela odtáhla a mrkla na Temperance odešla.,,Nechtěla jsi mi něco říct, Kůstko?",,Ano, víš já nevím jak tobě to říct, ale jedno rozhodně vím a to že tě miluju",,A jak si to zjistila, že mě miluješ?" ,,Oči mi otevřel ten sen",,Jaký sen?",,Byla jsem tam já a ty a naše děti",,Naše děti?" ,,Ano naše děti Jane a Michael",,Wow",,Řekla jsem to samé, když jsem to zjistila"
,,Víš já teď musím jít, ale zítra se vrátím",,Dobře Seeley, co se stalo s Harrisonem?" ,,Je mrtvý", a odešel. Tempy spadl kámen ze srdce, teď jen přemýšlela co se stane až se vrátí do práce a jaký bude mít vztah s Boothem
Seeley jak odešel, odehrával se mu pořád scéna jak mu jeho Kůstka řekla že ho miluje. On ji taky miluje, ale nevěděl jak jí to říct. Odjel rovnou do kanceláře.
Nastal den kdy Temperance mohla konečně odejít z nemocnice. Byla domluvená s Angelou, že ji odveze domů, ale ona ne a ne jít. Dumala nad tím, jak budou společně bydlet s Boothem. Najednou ji z přemýšlení vyrušilo otvírání dveří. Už se postavila a chtěla Angele vynadat, kde tak dlouho byla, ale místo Angely tam byl Booth. ,,Ahoj Temperance, jsem tu místo Angely, protože ti musím něco důležitého říct",,Ano?", čekala Temperance, která couvala, protože Booth se k ní čím dál tím víc přibližovala. Narazila do stěny a hleděla Boothovi do očí. Booth znovu promluvil:,,Myslím si že jsi úžasná a taky tě moc miluji, tak bych byl rád kdybys mi dala tu možnost, abychom mohli mít spolu ty úžasné děti, protože chci být s tebou", rukou ji objal kolem pasu a dlouze ji políbil. Polibek jakoby trval věčnost a oba si ho užívali maximálně. Odtáhli se od sebe a nakonec se objali a znovu se políbily. Konečně věděli, že k sobě cítí lásku a velkou lásku .
KONEC
PS: Děkuju za skvělou povídku:)) A za to, že jsem ji tu mohla zveřejňovat.

Foto týdne 23.-29. Června 2008

29. června 2008 v 11:00 | Booth&Brennan |  Foto týdne
Co furt Booth s tim nosem má??:D:D:D
Ps: Přes prázdniny takhle rubrika nebude aktuální...chci na konci prázdnin udělat článke- foto měsíce, místo týdne;) Takže, když narazíte an něco zajímavýho, tak mi to můžete poslat;)

Velkoprázdninová pauza

28. června 2008 v 20:47 | Booth&Brennan |  Novinky
Tak, a prázdniny začaly!
Což znamená že odjíždim...:(( Mnohým z vás se to asi nebude líbit kvůli následkům, ale co se dá dělat.
Prostě, celý prázdniny tu nejsem:(( Nebo takhle- "nejsem"- spíš hodně cestuju a pořád někde jsem.Zkrátka nemám čas na počítač a hlavně nejsem doma, kde máme net.Což znamená, že tehle blog čeká celoprázdninová pauza.
Cak to bude vypadat?:
takže za 1. už tu nebude zdaleka tolika článků, protože připravit aspoň 2 články na každej den.A celkově na 2 měsíce, to je docela fuška...
Takže- pár článků tu bude, ale počítám tak 3 za týden, víc asi ne...
Moje kamarádka by mi měla s blogem pomoct, tak ta sem aspoň něco dá;) Je stejnej znalec jako já- takže je to myslim v pohodě:D
- Přes prázdniny tu teda budou nějaké články, chtěla bych teď ze začátku zveřejňovat hlavně FF povídku od Jany no a sama bych taky ráda nějakou tu new FF přes prázdniny napsala.
- Po prázdninách to zas bude všechno v pohodě;) Zas to bude všechno při starym- akorát "Se chystám udělat nový styl na tomto blogu". Chtěla bych to tu změnit od základů, od nového vzhledu, přes rubriky až po ikonku;)
- Jinak stále mi posílejte vaše ikonky do soutěže;) (za 14 dní tu jsem, takže bych mohla soutěž odstartovat:D), pořád mi můžete psát různé připomínky, dotazy a prosby na můj email-
Bones-fan@email.cz

No ale hlavně, si užijte prázdniny, od toho tu přeci jsou!!!!Tak se všichni mějte hezky a já vám všem přeju:Váš Bones-fan:)))

Emily bude opět v TV- Tentokrát půjde o seriál Drzá Jordan

28. června 2008 v 19:42 | Booth&Brennan |  Novinky
A už je zas Emily v Televizi;)
Tentokrát si zahrála v jednom díle seriálu Drzá Jordan z roku 2001.Jak víte, tenhle seriál u nás jde na televizní stanici Tv Prima. A pokud máte zájem,Em v seriálu Drzá Jordan vidět, tak si v úterý 1. července v 15:45 rozhodně nezapomeňte zapnout Primu;)!

A čeká nás taky TJ Thyne v Přátelích.Zatím bohužel nevím, ve které epizodě si přesně zahrál, ale bude to v nějakém dílu, až bude jedna z hlavních hrdinek (Phoebe ) těhotná.

Hlášky z dílu 1x07 Muž v cele smrti

28. června 2008 v 13:33 | Booth&Brennan |  Hlášky
Hlášky z dílu 1x07 Muž v cele smrti

* (Booth s Kůstkou vyplňují žádost o povolení k legálnímu držení zbrani.)
Booth: "Jméno..."
Kůstka: "To snad víš..."
Booth: "Kůstko, podáváš FBI formální žádost o povolení nosit u sebe zbraň.Musím dodržet protokol."
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Kůstka: "To je směšný."
Booth: "Fajn...takže jsme skončili, mám ti přinést kávu?"
Kůstka: (Kůstka Bootohvi přisune žádost zpět.) "Jmenuji se Dr. Temperance Brennanová."
Booth: "Na co potřebuješ zbraň?"
Kůstka: "Na třílení..."
Booth: "Špatná odvověď..."
Kůstka: "Je to pravda!"
Booth: "Napíšu tedy...Sebeobrana při výkonu své povinnosti stíhat zločince podle smouvy s FBI."
Kůstka: "Abych....je mohla zastřelit."
Booth: "Nějaké obvinění?"
Kůstka: "Obvinění, nebo rozsudek?"

Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Booth: "Obvinění..."
Kůstka: "Víš že ano..."
Booth: "Musím se tě na to zeptat!"
Kůstka: "Birokratický nesmysl..."
Booth: "Ale přesto...jméno zatýkajícího důstojníka?"
Kůstka: "Tvoje...Zvláštní agent Seeley Booth. Mám ti to hláskovat?"
Booth: "To zvládnu sám."
Kůstka: "Kdy dostanu pistoli? "ZAMÍTÁ SE?"

Klikněte pro zobrazení původního obrázku
(Kůstka si stále prosazuje svou, že tu zbraň prostě musí mít a Booth jí zas její výmluvy vyvrací tím, že na takové věci tam není kolonka.)


* (Kůstka stále vede rozhovor okolo držení zbraně.)
(Na scéně se objeví právnička Emy Mortnová, co stojí proti Bootohvi.)
Emy M. : "Neruším vás?"
Booth: "Řekl jsem, aby vás nepouštěli...dal jsem jim vaši fotku."
Emy M. : "Proto jsem si vzala minisukni!"
Booth: "Aha, moc hezký..."

Klikněte pro zobrazení původního obrázku

* (Angela se chystá na rande.)
Angela: "Život je kabaret, jdeme do kabaretu!"
(Kůskta po ní hodí pohrdající pohled a cynicky zakroutí hlavou.)
Angela: "To je jako ukazovat krtkovi měsíc!"

Klikněte pro zobrazení původního obrázku

* ( V pátek večer se Zack s Hodginsem nudí, tak nudu zabíjejí zápasením brouků.)
Hodgins: "Chci nového brouka! Jeff si natáhl třísla!"
Zack: "Členovci nemají třísla- zaplať!"
(Hodgins dá neochotně Zackovi 1 dolar.)
(Booth projde kolem.) " Páni, peníze daňových poplatníků!"

Klikněte pro zobrazení původního obrázku

* (Booth sděluje Brennanové informace o případu.)
Kůstka: "O posedlosti právničkama se nic nedozvím?"

* Hodgins: "Mám z toho odebrat vzorky?"
(Vytáhne důkaz s papírkem, na němž je napsané nějaké číslo.)
Booth: "To je čisté.Je to telefoní číslo, které jsme u ní našli, (u oběti), patřilo jedné "babce" a ta s tím neměla nic společného."
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

* (Do laborky je přivezeno exhumované tělo oběti.)
Hodgins: " Nebudete zvracet?"
(Znechucená Emy M.) "Asi ano!"

Klikněte pro zobrazení původního obrázku


* (Booth chce porovnat stopové důkazy, které byly nalezeny v trenýrkách a u oběti.)
(Hodgins si radši se Zackem střihnou, kdo tu práci udělá.)

Klikněte pro zobrazení původního obrázku


* (Kůstka vykopává kostru ze země.)
Kůstka: "Pomůžeš mi?"
Booth: "Rád bych, ale víš ten oblek mě stál dvanáct stovek!"
Kůstka: "To myslíš vážně?Tak já 48 hodin nespim a ty se bojíš o pitomej oblek? Pohni sebou!"

Klikněte pro zobrazení původního obrázku

3. řadu Bones uvidíme pravděpodobně na Tv Prima v roce 2009

28. června 2008 v 11:55 | Booth&Brennan |  Novinky
Právě jsem si přečetla zprávu, která je více než potěšující:)) Už dlouhou dobu čekáme na zprávu, která by nám oznámila, že Prima zakoupila práva na 3. řadu Sběratelů kostí. A po té ji celou odvysílala.
Já vám sice touhle informací 100% nepotvrzuji, že se 3. řada Sběratelů kostí na Primě odvysílá do konce tohoto roku, nebo ze začátku roku 2009.
Byla jsem informována, že dramaturkové televize Prima připravují 3. řadu Bones k vysílání a rádi by to stihli do konce tohoto roku. Což znamená, když Prima přípravy stihne, uvidíme Sběratele možná už do konce roku 2008, jestli ne, tak je hodně šancí, že se s třetí řadou uvidíme v roce 2009.

A pokud jde o slovenské fanoušky- Televize JOJ bude možná Sběratele Kostí (Kosti) 3. řadu vysílat už od září.

Hustej banner

27. června 2008 v 15:10 | Booth&Brennan |  :: Bannery ::
Obvykle slovo "hustý" nepoužívám:D Ale u tohohle banneru udělám vyjímku;) Je fakt krutej..


Bones- Behind the scenes- London photos

26. června 2008 v 14:03 | Booth&Brennan |  :: BTS- Photos ::
Tyhle fotky jsou taky z natášení v Londýně..ale jsou spíš takový technický...;)
Ps: Si tak řikám, když se natáčí v Evropě. V Londýně, bude asi i ve Francii a David si přeje natáčení v Japonsku, tak proč by třeba nemohli zavítat i sem k nám do Prahy?:D To by bylo super;) Praha je celkme u hvězd populární...(no, když nepočítám minulý výlet do Prahy Paris) no ale i tak...;)
Nato, že jsou to jen repliky, vypadají ty mrtvoly dost nechutně:D

Pár infromací o "antropologii"

25. června 2008 v 14:35 | Booth&Brennan |  Antropologie/Kathy Reichs
- Slovo "antropologie" pochází z řečtiny a doslova znamená "zkoumání člověka" .

- Antropologie původně zkoumala primitivního člověka.Tato věda je již známá několik desetiletí.

- Do antropologie patří:
* Výzkum člověka z biologického, kulturního a společenského pohledu.
* Výzkum kulturních odlištosní.
* Hledání obecných zákonitostí lidské kultury a povahy.
* Srovnávací analýza podobností a odlišností mezi kulturami.

- Antropologie se skládá ze čtyř odvětví- Fyzická či biologická antropologie, Archeologie, Antropologická ligvistika a Sociální či kulturní antropologie (akademická antropologie)
(PS: Tady máte dvě knížky, které jsou o antropologii- obě dvě doporučuju;)
a

Informace k soutěži O nej Bones ikonky

24. června 2008 v 16:52 | Booth&Brennan |  Ostatní záležitosti
Informace k soutěži O nej Bones ikonky:

Mám tu pár informací pro účastníky této soutěže:
Chápu, že teď asi nemáte moc času...takže jsem nucena udělat několik změn s datumy v soutěži.
Mám tu dva návrhy- Můžete mi poslat své výtvory do pátku 27. června- a já bych je v sobotu, nebo v pátek večer zveřejnila na blog+ s dalšími
informacemi a začala bych soutěž.Pak by se následující týden hlasovalo.
Nebo- Ikonky mi pošlete až přísští týden, nebo v jeho průběhu....je to fakt teďkon všechno na rychlo, ale zas se mi to nechce nechávat na prázdniny- protože to tu budu fakt minimálně.

-- Byla bych ráda za vaše vyjádření...a podle toho ,aj kse vám to hodí, nebo ne.Tak soutěž přizpůsobím. --

Bones "mega" povídka- Návraty 11

24. června 2008 v 16:40 | Booth&Brennan |  FF by Katka & Domka & Mia
Bones "mega" povídka- Návraty 11
(By Michaela)


Booth se s neurčitým výrazem koukal na osobu, která se právě krčila u Tempyných dveří. "Co tu děláš Sully?!" Zeptal se hned na okraj, protože takovou ranní návštěvu opravdu nečekal. "Omluvám se, že ruším…" Podotkl s takovým vážným přízvukem a nakoukl dovnitř. Booth se opíral jednou rukou o dveře a stál v postoji, které samo o sobě vypovídalo- "dál už ani krok". Sully si toho nevšímal a s chladnou hlavou pokračoval. "Jdu sem kvůli případu…" Booth se na něj tázavě zadíval, protože nepochopil, kam tím Sully míří. "Chápu, ta věc s jachtou…dost důkazů ukazuje na mě. Ale já přísahám, že s tím nemám nic společného. Chápu tě Boothe, přijel jsem si sem, jen tak!Chápu tě, ty i Temperance máte právo být naštvaní…" Kůstka, která seděla za jídelním stolem se zaposlouchala do rozhovoru. "Ale nemáte žádné právo mě zatahovat do případu, já nic neprovedl!" Završil svůj proslov gestikulací typickou pro lidi ,kteří se obhajují. Seeley měl vynikající odhad na lidi a přes těch pár let, co Sullyho znal, vycítil, že ten muž mu nelže.Byl na něho naštvaný, to se teda trefil, ale mezi něj a Kůstku se plést nechtěl.Tehdy ne…


Po pár minutách opět seděla trojice u stolu.Parker se neustále vrtěl na židli, Booth přemýšlel o rozhovoru se Sullym a Brennan tiše popíjela kávu. Ani jeden z nich nepromluvil, až do té doby, než Parker neprolomil ledy. "Tati…" zatahal Bootha za rukáv u košile. "Nemohl bych teď za mámou?" Bootha to sice udivilo, ale kvůli jistým problémům s případem kývl.
"Tak můžeme Parkera odvést k Rebecce a pak jet do práce ne?" Navrhla Tempy, když polkla poslední doušek horké, černé kávy. I když moc Rebeccu neměla v lásce, pro Parkera to chtěla udělat a vlastně i kvůli Boothovi. V tu chvilku si vlastně začala přemítat všechna dění, která se stala po Sullyho odjezdu. Jeho odchod jí velice zranil, takže byla delší domu v nepřítomném stavu a nechtěla ani vnímat dění kolem sebe, až do té doby, než jí z toho všeho vypomohl Booth. Nedokázala popsat, co k němu cítí, ale věděla, že se jedná víc než o partnerskou náklonnost.
Z přemýšlení jí přerušil Booth. "Tak jedeme Kůstko?" Na jeho tváři byl ten stále šibalský úsměv.Musela mu ho oplatit. "Jistě." Hodila přes sebe kabát a pospíchala v mužské společnosti k autu.

Cestou už konverzace nebyla tolik klidná.Všichni něco probírali, řešili a diskutovali o společných tématech.Tempe by nikdy nenapadlo, že bude v autě s Boothem probírat zrovna taková témata, jako je například oblíbený televizní program. Booth si z ní sice chvíli utahoval, že už má konečně v provozu televizi, ale Kůstka na to jeho pošťuchování byla už dávno zvyklá. Bylo to pro ni tak neobvyklé, protože často se s ním bavila jen o případu, občas o otci a výhradně o osobním volnu a aktivitách…ale ještě nikdy si s ním nepovídala o domácích činnostech a zálibách, které měla ráda jako malá.

Díky všemu tomu povídání, cesta neuvěřitelně rychle utekla. Hodiny u Kůstky v autě ukazovali přesně 11:00 .Tempe, Parker a Booth stáli společně před domem Rebeccy . Tempe musela uznat, že je to dům opravdu skvostného vzhledu a velkých rozměrů. Byl natřen sytě bílou barvou, zahrada se mohla těžko měřit s jejím bytem a v oknech byly barevné záclony. Kůstka vysela pohledem nad tím vším… "Jdeš, nebo zůstaneš tady?" Popadl Booth svou kolegyni za záda a sunul jí brankou až na malinký chodníček, co vedl k obrovským domovním dveřím.
Parker se hbitě rozběhl ke dveřím, ale když už chtěl zaklepat, Booth ho přerušil. "Počkej, mám klíče, nechci dělat tak brzo rámus.Co kdyby třeba má a ještě spala hmm?" Věnoval svému synovi káravé gesto a s pomalým zavrzáním dveře zlehounka otevřel. Brenn čekal další skvost tohoto baráku. Ve vnitř to bylo snad ještě krásnější, než venku.pomalu se šinula po chodbě s mramorovanou podlahou.Všechny barvy v domě byly tak krásně svítivé a zářivé, málem by už něco podotkla, ale to jí zas někdo přerušil.Jenže tentokrát to byl důvod celkem ošemetný. Když konečně dohnala Bootha s Parkerem, zůstala stát na místě jako opařená, stejně jako její kolega se svým synem. Sotva, co se podívala doprostřed prvního pokoje napravo. Uviděla Rebeccu s jakýmsi mužem ve velice choulostivé situaci.Rebecca se s tím mužem líbala, jenže on to nebyl nějaký muž! Právě v něm bezpečně rozpoznala svého bývalého přítele a parťáka- Agenta Tima Sulivana!
Ps: Tohle je zatím poslední část téhle FF před prázdninama, po nich budou následovat dašlí části;)

Next wall

23. června 2008 v 18:32 | Booth&Brennan |  Naše tvorba
Už dlouho jsem neudělala žádný wallpaper- tak tady jeden je;)

Neobvyklá fota

23. června 2008 v 15:53 | Booth&Brennan |  Fotky
Tady je pár fotek, které jste asi neviděli...
Z WGA :D:D (Stávky scénáristů)

Další fotky z natáčení v Londýně

22. června 2008 v 16:18 | Booth&Brennan |  :: BTS- Photos ::
A ještě nějaké BTS fotky od Roxy- Emilydeschanel.blog.cz

Foto týdne 16.-22. Června 2008

22. června 2008 v 16:04 | Booth&Brennan |  Foto týdne

Nějaké změny v opětovném vysílání Bones na Primě? (+ 3.řada)

22. června 2008 v 16:00 | Booth&Brennan |  Novinky
Tak jsem se "opět" vyptávala Primy, na tak naše milované kostičky...;)
Bohužel se mi nedostalo nějaké odpovědi, která by něco změnila.Prima zatím nic nemění.První a druhou řadu Bones by opět opakovala, ale zatím se neví kdy...přibližně je to po každé CCA půl roku.
Možná by je mohli zas opakovat po prázdninách, ale k tomu se Prima nijak zvášť nevyjádřila.
Mně taky především zajímalo, jak to bude se 3. řadou a vysíláním u nás.
Prima zatím na 3. řadu nemá vysílací práva, ale je prý "pravděpodobné" že se o ně bude v budoucnu zajímat. Takže pro nás vyplívá jediné: Jak asi je ta budoucnost daleká? No já doufám, že se u nás 3. řada Sběratelů kostí objeví alespoň do roku 2010.

(Ps: Viděli jste v pátek TJ Thyna v tom filmu, co běžel na Nově? (Po čem ženy touží (What women want) Já se na ten film "náhodou" koukala a když jsem spatřila v té kavárně ve frontě lidí TJ Thyna, měla jsem vážně záchvat z toho, jak dřív vypadal:D:D Mimochodem, tady je vidět v téhle minutě: 0:17
)

Breathe

19. června 2008 v 19:14 | Booth&Brennan |  Videa
Taky uplně skvělý video- ***

Bones "mega" povídka- Návraty 10

19. června 2008 v 17:30 | Booth&Brennan |  FF by Katka & Domka & Mia
Bones "mega" povídka- Návraty 10
(By Katka)


"Jéééj super!" zakričal Parker a rozbehol sa do izby pre vankúše. Booth len pozrel na Temp, ktorá sa tiež rozbehla do izby. Chcel vstať, ale niečo mäkké ho zasiahlo do hlavy. Keď sa obzrel videl smejúceho sa Parkera a vo dverách Temp, ktorá zadržiavala smiech. Booth sa pomaly postavil, nenápadne vzal malý vankúšik zo sedačky a blížil sa smerom k Temp, ktorá sa už naplno smiala. Keď si ho všimla bolo už neskoro a vankúš jej pristál rovno na tvári. Booth začal utekať a Parker sa za ním rozbehol. Kľučkovali pomedzi stolík, sedačku, cez kuchyňu a späť. Keď bežali okolo Temp tak Parker zmenil smer a vrhol sa na ňu a keďže to nečakala zvalil ju na zem. Booth sa zastavil lebo sa zľakol, že sa jej ničo stalo, ale keď spod vankúša počuj trochu priškrtený smiech upokojil sa. Temp schytila Parkera a zdvihla ho do výšky. Booth pribehol, zobral jej ho z rúk a začal ho štekliť. Parker začal pišťať a kričať, že sa asi pociká, tak ho radšej nechal. Medzitým ako Parker bežal na záchod sa Temp potichu priblížila za Bootha, ktorý sa ešte stále smial a začala ho šteliť. Ten to nečakal a až vyskočil. Potom sa obaja začali smiať a udierať sa vankúšmi. Vôbec im nevadilo, že sa správajú ako malé deti. Zrazu sa Temp zahnala silnejšie ako chcela a trafila Bootha rovno do tváre a jeho reakcia bola príliš rýchla aby sa tomu mohola vyhnúť. Schytil ju za ruku a obaja sa zvalili na zem. Chvíľu na seba len tak pozerali a cítili sa tak dobre a uvoľnene ako už dávno nie.Práve vtedy sa vrátil Parker a keď ich tak uvidel rozbehol sa a skočil na nich. Dopadol a všetci sa začali smiať, aj keď Booth a Temp mali vyrazený dych. Keď sa zdvíhali z tejto "kopy", čo vôbec nebolo jednoduché, stále sa smiali. Keď sa Temp chcela postaviť akosi si to zle vypočítala a zle došľapla. Zaaukala od bolesti a rýchlo si sadla na sedačku. Booth aj s Parkerom sa zľakli a rýchlo prišli k nej.
"Čo sa ti stalo Kostička?" spýtal sa potichu Parker .
"To nič, len som zle šľapla." Povedala a zadržiavala slzy, ktoré sa jej tlačili do očí. Booth si to všimol a poslal Parkera po studenú vodu a uterák.
"Dám ti na to obklad a pôjdeme na pohotovosť."
"Nie! To v žiadnom prípade!" oponovala mu, tak ako to čakal. Parker doniesol studenú vodu a uterák, sadol si vedľa Temp a oprel sa o ňu.
"Prepáč." zašepkal. Temp sa na neho pozrela,
"a začo? Veď toto bol jeden z najlepších večerov aké som kedy zažila, teda až na tú nohu." Povedala a usmiala sa. On sa tiež usmial a hodil sa jej okolo krku. Booth sa na to len tak pozeral a nevedel, čo povedať tak bol radšej ticho. Po chvíli sa však ozval
"Parker, už je neskoro mal by si už ísť spinkať. A ty tiež Kostička dnes toho bolo viac ako dosť." Temp sa na neho hodila pohľad a poslušne odpovedala.
"Ano oci." Chcela vstať ale s tou nohou to nebolo jednoduché.
"Poď pomôžem ti ." ponúkol sa Booth a podoprel ju.
"Aj ja chcem!" ozval sa Parker a prišiel k Temp z druhej strany. Doviedli ju až do postele a pomohli jej sadnúť si.
"Ďakujem chlapci a dobrú noc."
"Dobrú" odpovedali obaja a vyšli z izby. Temp sa oprela o roh postele a usmiala sa.
Sully sedel v cele a rozmýšľal, čo asi robí Temperance. Zúril, lebo už sa dozvedel, že u nej býva Booth aj s jeho synom. Zistil to od Rebeccy, keď ho prišla pozrieť a spýtať sa ho prečo je zavretý. On jej všetko povedal a Rebecca mu sľúbila, že sa s Boothom porozpráva. Nakoniec si povedal, že si ľahne a trochu si pospí, aj keď už svitá.
Booth ráno vstal prvý. Šiel sa pozrieť na Parkera a potom nakukol aj k Temp. Obaja ešte spali. Rozhodol sa, že im spraví raňajky a potom ich zobudí. Zabehol do obchodu a keď sa vrátil, ešte stále spali, ale prekvapilo ho, že Parkera našiel v Tempinej izbe. Kým robil raňajky, zvyšok sa zobudil. Temp sa pozrela vedľa seba a keď tam uvidela Parkera dosť sa čudovala. Ten sa za chvíľu tiež zobudil.
"Dobré ráno." Pozdravila ho Temp.
"Dobré ráno.Prepáč, že som prišiel sem, ale keď som sa zobudil a šiel za ockom nebol tam a ja som sa sám bál."
"To je v poriadku Parker." Usmiala sa na neho a rozstrapatila mu vlasy. Potom obaja vstali a Parker pomohol Temp prísť až do kuchyne kde to už výborne voňalo.
"Dobré ránko spáči. Ako sa má tvoja noha?" spýtal sa Booth a pozrel na Tempinu opuchnutú nohu.
"No bolí, ale nie je to nič hrozné, keď sa o mňa takto pekne starajú." Usmiala sa Temp na Bootha a on jej úsmev opätoval. Vtom niekto zazvonil.
"Idem otvoriť." ponúkol sa Booth a šiel k dverám. Keď otvoril od dverí sa ozvalo,
"A ty tu čo robíš??"

Fotky z natáčení v Londýně

19. června 2008 v 17:25 | Booth&Brennan |  :: BTS- Photos ::
Natáčení v Londýně s sebou přináší i zajímavé fotky z natáčení. Komu nestačí fotky, může si i stáhnout video, které obsahuje scéna z natáčení. ;) --Stahuj Zde--
Zdroj odkazu na stahování: Gilly8Bones