Září 2008


Bones- B&B Story- Pompeii (my video)

30. září 2008 v 15:46 | Booth&Brennan |  Naše tvorba
Opět jsem se vrhla na tvorbu...tentokrát mou rukou vzniklo video:) Dlouho jsem ho připravovala, ale abych pravdu řekla, nedostavilo se mi tolik "nadšení", jak jsem měla prve v plánu...
Takžen doufám, že se bude líbit alespoň Vám...:))

Jinak bych děsně chtěla poděkovat Lucce- 2. majitelce, která mi pomáhala s ukládáním a se zvukem...:) Díky


Konečná scéna z dílu 4x05

30. září 2008 v 15:10 | Booth&Brennan |  Videa
Vážně uplně boží konec:))) :D:D Jak tam Kůstka Bootha masíruje:D.D Nej je, jak ho upe chytne... a Booth chudák vůbec neví a kouká:DOpožděně

29. září 2008 v 18:21 | Booth&Brennan
Tak dlouho jsem si to připomínala, až se dostavilo pouze "zapomnění" :D

27.9. 2008 oslavila své 38. narozeniny herečka, jež stvárňuje někomu "oblíbenou", či naopak postavu Dr. Camille Saroyanové ze seriálu Bones. Když se teď budeme chvilku bavit o Camille, musim se přiznat k tomu, že jsem jí "opravdu nesnášela. Její dominanta a vztah se Seeleym mi ji zhnusily natolik, že jsem ani nedoufala, že by se to kdy mohlo změnit...Ovšem časem se mi obrázek na ni poměrně vyčistil...a já její osobnost v seriálu neviděla až zas tak černě.;) Teď jí mám celkem ráda a považuji Cam dokonce v některých případech i za vtipnou.:) Ale dost už o Camille, narozeniny slaví Tamara- takže opožděně- PŘEJU VŠECHNO NEJ!:)))


E&D Photomontage

26. září 2008 v 20:21 | Booth&Brennan |  Naše tvorba
Udělala jsem E&D fotomontáž...neni sice nic moc...no, ale udělala jsem už i horší:D;) Pište prosím své komenty.

Ve dvou se to lépe táhne

26. září 2008 v 19:54 | Booth&Brennan |  Věci okolo

Tak nějak jsem usoudila, že bude lepší, když bude mít blog 2 majitelky... Už z nějakolika důvodů....hlavně z osobních:D Moc ráda bych s touhle osobou vlastnila tenhle blog...no a naštěstí my ona osoba řekla "ano". :D:D Novou majitelkou se stává osoba, kterou znáte možná pod jménem Lucka. Už mi s blogem pomáhala o prázdninách.:) Jen jsem to chtěla sdělit, aby pak nedošlo k nějakým nejasnostem.:)

Bones- měsíční pauza a nové díly až od listopadu !

26. září 2008 v 19:25 | Booth&Brennan |  Novinky

Na gilly8bones se objevila "nepříjemná" zpráva. V USA se právě odehrávají volby...což má na Bones tvrdý dopad. A aby toho nebylo málo, k volbám se přidává liga v basketbalu! Takže díky těmto událostem přijdeme "opět" k nehezkým posunům vysílání.Které mnohým fanouškům znepříjemnily už 3. řadu...
Další brzký díl, který bude odvysílaný v termínu je díl- 4x07 The He in the She (8. října )...a pak už nás čeká ona pauza....:(( Která bude trvat až do 5. listopadu, kdy uvidíme další díl.
Ps: Já sice moc tu 4. řadu nesleduju....spíš jen čtu spoilery, novinky, koukám na proma a stahuju závěry..ale i tak mě to celkem štve...:((

Co se vlastně děje? (Bones-fan.blog.cz )

25. září 2008 v 15:37 | Booth&Brennan |  Otázky&Odpovědi
Dlouho jsem hledala ta správná slova, jak definovat důvody, proč to už na tomto blogu není zdaleka tak, jak to bývalo dřív...

Za prvé to asi zcela určitě bude kvůli tomu, že nemám moc času...když počítám školu, učení, ostatní věci, osobní volno atd... Vážně mi to minimum času udělalo dost "nepříjemnou" čáru přes rozpočet..abych tak řekla.:(( - Musela jsem odříct další psaní FF Návraty, což mě fakt štve a mrzí už z několika důvodů!:( - Co se týče blogu, dochází mi nápady na články...a vlastně se už toho nenaskytuje tolik, jako dřív. - Naši Sběratelé kostí ale taky zaznamenali patřičný pokles popularity... Nevím, jestli je to tím, že už zkrátka "neberou" tolik lidí jako dřív. Nebo jestli jen lidi ztratili zájem nebo čas na koukání Bones v Tv. (V širším pojmu)
- Soudím tak už jen podle toho, že je docela dost vysoký pokles návštěvnosti na blocích o Bones...určitě nejsem jediná, která si to myslí...

- Měla jsem takový menší nápad na "Obnovu popularity Bones"...ale teď přemýšlím, jestli by to vůbec vyšlo. Chtěla jsem do toho zapojit více webů, dělat "záchranné" wally, nějaké "poutací" video, které by snad přivedlo i nějaké nové fanoušky...ale vůbec nevím, jak se bude tato myšlenka dál vyvíjet. Mou hlavou prošlo už dost nápadů- srazem fanoušků počínaje a diskusní forum na tomto blogu v- Návštěvní knize konče...když nepočítám ty ostatní...a že jich bylo!

Asi budu muset zvyknout, že se holt vždy nevyplní to, co si přejeme naplnit a probudit k životu. (Včetně opravy toho menu;) ) Já se však pokusím většinu mých myšlenek proměnit v realitu.Nadále i přes časovou tíseň se budu snažit na blog přidávat články jen jak to půjde...no a snad se to kolem Vánočních svátků nějak ustálí v příjemné míře.:))
-- Tak to je asi vše okolo toho, co se vlastně děje... Opět se mé názory můžou lišit od těch vašich... ale snad se ve většině shodnem a vy mě pochopíte:) Díky- Váš Bones-fan alias Booth&Brennan (Mi@ 009 ) --

Bones FF By Danuska- Za stěnami duše (3. část)

25. září 2008 v 14:45 | Booth&Brennan |  FF by Danushka
Bones FF By Danuska- Za stěnami duše (3. část)

Brennanová pokývala na Angellu, prošla kolem ní a zamířila k šatnám. Na malý moment se otočila a zahlédla Angellu, jak obhlíží Bootha. Usmála se a bylo ji jasné, že není sama komu na něm záleží. Vešla do rozsáhlé místnosti, kde u obrovského stolu seděl Zac, hlavu v dlaních. Brennanová sice neměla nadání pro komunikaci s lidmi, od toho tady byl vždycky Booth. Ale měla velké nutkání si se Zacem alespoň promluvit a zjistit co se děje. Nervozita na pracovišti bylo to poslední co tu chybělo.
"Zacu?" oslovila jej. Ten se polekal, postavil se a když zahlédl Dr. Brennanovou, sklopil oči jako pes.
"Doktorko Brennanová, já se opravdu moc omlouvám, já, já....já jsem nechtěl nic udělat. Už bych se měl dát do práce. S Angellou máme porovnávat otisky. Nějak jsem se zamyslel a ona mezitím už asi šla. Radši ji půjdu najít." Zac chtěl kolem ní proklouznout na chodbu ale ta jej včas zachytila za paži.
"Posaď se." nařídila mu. Tvářil se jako by měl být popraven.
"Tak a je to tady." povzdychl si Zac. Naneštěstí pro něj to Brennanová slyšela.
"Co se to s tebou v poslední době děje? Vůbec tě nepoznávám. Máš snad nějaké problémy?"
"Ne to ne. Nic se neděje. Opravdu. Já jenom nemám v poslední době moc štěstí. Nic se mi nedaří, jak v soukromí tak v práci. Asi potřebuju chvíli na uspořádání myšlenek."
"Mám zkusit promluvit s Camillou jestli by ti, až tohle všechno skončí nedala volno? Víš, že kdyby to bylo na mě už bys ho dávno měl. Jenomže u Camille nikdo nikdy neví co může čekat. Uvidím, jakou má dnes náladu." zapřemýšlela Brennanová.
"Moc vám děkuju, doktorko Brennanová." usmál se nedbale Zac.
"Ještě nejásej." Brennanová se otočila a šla přes celé patro ke Camillině kanceláři. Její kroky se nesly přes celou budovu. Byla obrovská a tak tady byla skvělá akustika. Během cca 2 minut stála před kanceláří. Nakoukla dovnitř a když zahlédla Camillu za hromadou složek a papírů začala se smát.
"Už vím proč odsud Zac tak prchal." řekla si pro sebe. Opřela se o zárubeň dveří a koukala na tu spoušť kterou ty staré spisy prováděly. Camilla si ji hned všimla.
"Doktorko Brennanová děje se něco?" zeptala se.
"Vlastně ano. Možná jste si také všimla, že se Zac chová v poslední době trošku podivně. Nezdá se vám?" vysvětlovala.
"Popravdě řečeno, všimla. Jen jsem se nechtěla Zaca ptát. O co jde?"
"Jde o to že by asi Zac potřeboval pár dní volna. Je to sice pouze můj názor ale s tímhle Zacem se prostě pracovat nedá. Potřebuje si odpočinout."
"Všimla jsem si toho už tak před týdnem. Myslím, že nám tady jeden týden chybět nebude."
"Opravdu?" podivila se Brennanová.
"Ano. Ovšem. Měl by si od toho shonu odpočinout. Řeknete mu to vy nebo mu to budu nucena sdělit já?" zeptala se její nadřízená. Brennanová jenom kývala hlavou. Camilla to přijala s tím, že má o jeden problém méně. Brennanová šla zpátky za Zacem. Ten pořád seděl nad šálkém kávy a koukal do zdi.
"Zacu?" Doktorka stála ve dveřích a usmívala se.
"Co se děje?" mračil se.
"Dlužíš mi přinejmenším kafe."
"To nechápu."
"Po karanténě budeš mít pár dní volno."
"Opravdu?Neděláte si ze mě legraci?" divil se Zac a když mu na to Brennanová kývla byl štěstím bez sebe. "Tak to vás rád pozvu na večeři."
"To nebude třeba. Teď bych byla ráda kdybys našel Angellu a pomohl ji."
"Jistě. Už jdu na to."
Celý den utekl jako voda. Tým se stále nudil a Camilla ani nevylezla od spisůz kanceláře. Brennanová se procházela a tiše doufala, že tohle bude brzy za nimi. Už chtěla být odsud pryč. Nebavilo ji se stále procházet sem a tam a tak šla zkontrolovat Bootha. Ten stále ještě podřimoval v hromadě polštářů. Vykoukla z místnosti a vrhla se do vedlejší šatny. Tam seděl Hodgins.
"Á, první člověk za poslední hodinu, který mě poctil svou návštěvou. Taky už ti tohle vězení začíná lézt krkem?"zeptal se.
"Neuvěřitelně."souhlasila.
"Booth ještě spí? Já myslel že on toho moc nenaspí. I když dneska toho na něj možná bylo trochu moc."
"Ano. Ale už bych jej měla jít vzbudit. Celý den se válet nemůže." usmála se a popadla Boothův hrnek. Dolévala mu kafe a skoro jej přelila když se zadívala z okna.
"Myslím že tu ještě chvíli budeš muset vydržet sám."
"Já to zvládnu. Jsem proti samotě odolný."
Když Brennanová vešla do pracovny, dávala si velký pozor, aby nezakopla o jeden z těch velkých koberců, které v kanceláři měla. Musela se na chvíli zastavit, než si její oči přivykly na přítmí, jež zde panovalo. Přešla k prostornému křeslu a malému stolu, na který postavila hrnek. Nahla se ke stolu a rozsvítila lampičku. Ta prosvětlila místnost zlatavým světlem. Otočila se k pohovce na které spal Booth a zašeptala:
"Boothe, ty ranní ptáče, vstávej. Už je večer." smála se.
"Kůstko, to jsi ty?" zeptal se slepě a opatrně se posadil. Ztěžklá víčka pomalu otevíral až mlhavě zahlédl povědomou osobu.
"Kolik je hodin?" zeptal se.
"Půl osmé.Nechtěl už bys vstát?"
"Ne." odpověděl a škubnul sebou zpátky do polštářů, jako malé dítě, které nechce do školy.
"Kdyby něco, tak na stole máš kafe a sedím s Hodginsem vedle v šatně." a odešla. Když se objevila v šatně Hodgins se na ni sklesle podíval.
"Ty tady ještě sedíš? Kde je Angella? Ještě pracuje na té Pedresové?"
"Svým způsobem ano."
"Jak to myslíš?"
"Myslí si, že když na tom bude pracovat usilovněji dostane se rychleji ven. A já ji to nedokážu rozmluvit." Brennanová se zamyšleně rozhlédla.
"A Zac? Kde je ten? Ještě před chvílí jsem s ním mluvila."
"S podivným úsměvem šel pomáhat Camille se spisy. Angella ho totiž taky odkopla, když ji chtěl pomáhat. Mám takový pocit, že mu přeskočilo." usmál se.
"Proč?"
"No zdál se mi ještě ráno takový skleslý a teď?"
"Třeba mu někdo zlepšil náladu."navrhla.
"Ja bych chtěl taky zlepšit náladu."
"A co Angella? Ta ti ji nezlepší?"
"Prosím tě. Ta teď sedí v laborce a kouká do zdi. Tvrdí, že dokud nás nepustí ven, nechce s nikým mluvit."
"Asi bych za ní měla zajít a promluvit s ní. Možná že ji tu náladu rozhoupu."
"Tak s tím bych nepočítal. Takhle naštvanou jsem ji ještě neviděl. Myslel jsem že mě rozčtvrtí, když jsem ji nesl kafe."
"Nemám to alespoň zkusit?" navrhla.
"Můžeš ale nevím jestli tě vyslechne."
Brennanová vykoukla z šatny. Rozhlédla se vlevo. Nikdo. Otočila hlavu vpravo, když o pár metrů dál uviděla z jedné místnosti vyletět papírovou vlaštovku. Nesla se přes celé patro až dopadla na druhé straně a zastavila se u rámu zábrádlí. Brennanová pohlédla zpět a ze dveří vykoukla Angelinina hlava. Když si všimla udiveného výrazu na tváři Brennanové radši se skryla zpátky dovnitř. Brennanová se dala do chůze. Během chvíle stála před Angellou se založenýma rukama na prsou.
"Nedívej se na mě takhle. Víš, že to nesnáším." vyhrkla ze sebe Angella schovaná za hromadou papírových vlaštovek a zmačkaných koulí.
"Vidím že Zac není jediný, kdo by uvítal větší klid, než tu je."
"A proč myslíš že tu sedím?"
"A co ty vlaštovky?"
"To je jen tak z nudy, protože mě už prostě nenapadá, co tady dělat. Hrozná nuda. Radši bych pracovala na nějakém portrétu, než tady sedět a mačkat papír. Kde je Hodgins? Přinesl mi kafe a já na něho byla fakt hnusná. Doufám že se neurazil. Víš, já se prostě potřebuju odsud dostat. Sedni si ke mně prosím. Potřebuju si s někým promluvit. Zac se někde fláká a Hodgins se mnou nemluví." Brennanová se posadila vedle Angelly a chvíli si tam povídaly. Až dostala Angella nápad.
"Pojď jdeme na kafe."
"Vždyť jsi teď jedno měla." podivila se Brennanová.
"No a? Podívej se kolik je hodin. Ještě chvíli a usnu tady." zasmála se.Bones 90210

21. září 2008 v 11:54 | Booth&Brennan |  Videa
Jj na Beverly Hills jsem dřív koukala... :D:D Ale Bones jsou lepší:) Ale jinak bomba video!!

Opět Změna

20. září 2008 v 18:08 | Booth&Brennan |  Novinky

Rozhodla jsem se "opět" změnit desing blogu... ten předešlý se mi moc nelíbil... Takže jsem to tu zas pozměnila... tentokrát do tmavších barev. Omlouvám se, že nejde klikat na rubriky, ale blbne mi profil a články taky!:(( Nevim čim to je, ale když do profilu cokoli napíšu, smrskne se mi to k sobě! Nikdy to neblblo, takže se s tím pokusim něco udělat... Jinak bych ještě k tomuto článku chtěla přidat omluvu, že na blgo nemám čas...a v podstatě už sem ani tolik nepřidávám články. :(( Ale nemám moc času, nálady ani nápadů... Fakt nevim, jak to udělám dál... ale ráda bych, aby tenhle blog vydržel ještě alespoň do konce 4. řady Bones!:)


Sběratelé kostí FanFiction By- Jana- Všechno dobře dopadne

19. září 2008 v 9:35 | Booth&Brennan |  FF by Jana
Všechno dobře dopadne- 1. část


"Kůstko, pojď, máme případ," volal Seeley do kanceláře doktorky Brennanové. Nic se ale neozývalo. Šel tedy za Angelou. "Ahoj, Angelo, nevíš kde je Kůstka?" "Ne, nevím, naposledy jsem ji viděla asi před třemi hodinami jít do kanceláře. Myslím, že jí nebylo zrovna nejlíp." "Tam jsem byl a ona tam není. Doufám, že se jí nic nestalo," začal se strachovat. Temperance totiž v poslední domě stále omdlévala. Šel ji teda hledat. Když prohledal celý Jeffersonův institut, včetně střechy a garáží, vrátil se do její kanceláře. Přemýšlel, kde by mohla být.Skutešně se o ni bál, protože měla vypnutý i mobil a to u ní nebývalo zvykem. "Proboha, Kůstko, kde jsi?" řekl si, ale při posledním slově se musel usmát. Zrovna stál u pohovky a zjistil, že na ní Temperance spí. Plácl se do čela, že ho to nenapadlo dřív a zbytečně vystrašil i Angelu. Rozhodl se, že jí nebude budit. Ona se odpočine a kosti jim neutečou. Myslel si to ale špatně. Do kanceláře vtrhla Camila, která si nevšimla spící Temperance a začala na Seeleyho křičet: "Jak si tady můžeš jenom tak stát? Už mi dvakrát volali, že jste nedorazili k případu! Měli jste tam dávno být! A dělejte!" Poslední dvě slova zakřičela tak nahlas, že dosud spící Temperance vyskočila z pohovky. To byla ale chyba. Jen jak vstala, zamotala se jí hlava a nebít Boothovi včasné reakce, skácela by se k zemi. "Jsi normální?" zařval Booth na Camilu, která už radši odcházela. Dál už si jí nevšímal a věnoval se pouze Temperance. "Jsi v pořádku? Hrozně ses lekla viď? Ale to tvoje omdlévaní není jen tak, měla by si zajít k doktorovi." "Já už jsem tam byla, ale výsledky mi zatím neřekli." "To je dobře, že jsi tam zašla. A neboj, bude to v pořádku, nemusíš se ničeho bát!" řekl, protože zahlédl jak se Temp v očích třpytí slzy. "Je to žena. Věk mezi 16-20 lety. Vypadá to na sebevraždu, ale to poranění na ruce se mi nezdá. Dovezte ji k nám a tam zjistíme víc," zdělovala Temperance na místě činu. Seeley si vše zapsal a vraceli se k autu. Jí se u auta zase zamotala hlava, ale stihla se včas chytnout, takže nikdo nic nezaregistroval. Nasedla do auta, ale byla celá bledá. "Není ti něco? Jsi nějaká bledá. Nechceš se někde stavit pro pití?" staral se o ní. "Ne, nechci, děkuji. Nic mi není," řekla a pro sebe si ještě dodala: "Teda doufám." Dělal, že to přeslechl, protože se bál, aby nevypukla hádka. Seeley celou cestu Temp pozoroval. Měl o ni opravdu strach. Ona se pořád koukala ven z okna, takže jí neviděl do obličeje. Jednou se ale otočila a on si všiml, že jí po tvářích stékají slzy. Auto zastavilo u kraje silnice. Temperance to nečala a tak si je ani nestihla setřít a dělat, že se nic neděje. Když tam stáli skoro minutu, odvažil se Seeley k otázce: "Kůstko, nechceš mi něco říct? Proč se trápíš?" Žádná odpověď, jen zaregistroval její trhnutí a zaslechl jak vzlyká. "No tak, Kůstko, neplakej! Pojď ke mně," řekl a natáhl k ní ruce i když věděl, že ho nevidí. Byla stále otočená k okýnku. Chvíli zaváhala, ale pak si odepnula pás, otočila se k němu a nechala se jím obejmout. Nakonec za to byla i ráda, protože na chvíli ucítila jistotu. "Copak tě trápí?" ptal se jí a nepřestával jí hladit po vlasech. Ona pořád plakala. Pak ze sebe vydala jen jednu jedinou větu: "Já... Hrozně se bojím, Boothe!" řekla a plakala dál. "Kůstko, neboj se! To vyšetření dopadlo dobře," uklidňoval ji, ale sám měl velký strach. Odvezu tě domů a odpočineš si." "Ne, to ne. Já nemůžu být doma, tam myslím pořád jenom na tohle. V práci alespoň občas myslím na něco jiného." "Dobře, tak já tě zavezu do institutu, ano? A už neplakej. Uvidíš, že všechno dobře dopadne!" řekl a nastartoval auto. Temperance se během cesty uklidnila. Seeley byl rád, že už nepláče. Zastavil před institutem, aby mohla vystoupit. Když už byla v budově konečně se rozjel. Hodinu čekal na centrále FBI a pak se vydal zpět, aby mu šprti řekli co zjistili. Když dorazil, zdělil mu Zack, že ta dívka byla zabitá, a že víc zatím nevědí. Divil se, že nikde nevydí Temp, proto se jí vydal dnes už po druhé hledat. Zamířil k ní do kanceláře. "Kůstko? Kůstko?"volal. Konečně ji zahlédl. Klečela na zemi, držela v ruce sluchátko od telefonu, plakala a celá se třásla. Vůbec Bootha nezaregistrovala, protože byla úplně mimo. Seeley jí vzal opatrně sluchátko z ruky a když zjistil, že se v něm ozývá pouze pípaní položil ho. "Kůstko, stalo se něco?" ptal se jí, ale stále nereagovala. Klekl si k ní a obejmul ji. Stále nic. Měl už oni strach, proto ji pustil a podíval se na ni. Temperance konečně pohnula hlavou a pak se sesunula k zemi a ještě víc se rozplakala. Seeley se k ní zase naklonil a vyděšeně na ni mluvil: "Kůstko, co je? Slyšíš? Odpověz mi! Kůstko, podívej se na mě! Kůstko! Kůstko!" Konečně se na něho podívala. Sedla si a pevně se ho chytla kolem krku a plakala stále silněji. Seeley ji hladil po zádech a utěšoval ji. "Neplakej, Kůstko, neplakej. Jsem u tebe. Slyšíš? Spolu všechno zvládneme! Pověz mi, co se děje." 2.kapitola "On... On mi volal... Volal mi doktor... Já musím do nemocnice... Budou mě operovat. Mám nějakou zvláštní nemoc. Nevědí co to je a musí to zjistit. Možná... Možná to nepřežiju." "Kůstko," řekl a ještě pevněji ji objal. "Musím jet domů. Zabalit si věci," řekla a vstala. To byla ale její další chyba. Opět se jí zamotala hlava a skončila u Seeleyho v náručí. Položila si hlavu na jeho rameno a zase se ještě více rozplakala. Booth ji vzal a položil na pohovku. "Chvilku tu počkej. Já jdu za Camilou a hned se vrátím. Zvládneš to?" Temp jen nepatrně kývla hlavou. "Camilo, teď budu odvážet Kůstku domů. Musíš ji dát dovolenou Volali jí z nemocnice, musí na operaci a vůbec není jisté co jí je." "Je to hodně vážné?" "Je i možnost, že to nepřežije," řekl Seeley a sedl si na židli. "Boothe, že si to nemluvil o Temperance?" zeptala se Angela, která vyslechla jen kousek rozhovoru. "To se nestydíte poslouchat za dveřmi?" zeptala se rozčileně Camila. "Šla jsem za vámi a zaslechla jsem to," řekla a otočila se na Bootha očekávajíc odpověď. "Mluvil, Angelo, bohužel jsem mluvil o ní," řekl sklesle.Angela si sedla vedle něho na židli a rozplakala se. "Běž se s ní rozloučit, já ji povezu domů, aby si sbalila věci. A prosím tě, řekni to nějak Hodginsovi a Zackovi, ale až odejdeme. Mylsi¨ím, že tolik loučení by neunesla." "Spolehni se Boothe," řekla a šla za Temperance. "Temperance!" vykřikla Angela hned jak ji zahlédla schoulenou na pohovce se slzami v očích. "Tempy, ty si silná! Uzdravíš se! Určitě jo, uvidíš! Ty to zvládneš." Uklidňovala ji, ale sama nepřestávala plakat. "Děkuju, Angelo!" "Za co?" "Že jsi přišla." "Pamatuj si, že si vždycky budeš moje nejlepší kamarádka. Ať se děje co se děje." "Ty moje taky. Mám tě ráda, Angelo!" "To já tebe taky, Tempy!" Vzájemně se objali.V tu chvíli přišel do kanceláře Seeley a když je zahlédl chtělo se mu taky brečet. I na něho to bylo moc. "Kůstko, pojď. Musíš si sbalit věci." "Už jdu, Boothe. Angelo bude se mi stýskat!" řekla, popadla svou kabelku a společně s Boothem šla k autu. Když došli k Temperance do bytu, posadili se na pohovku v obývacím pokoji. "Nechceš něco k pití? Nebo k jídlu?" "Ne, Kůstko, pojď si sednout, musíš odpočívat!" Sedla si tedy na druhý konec pohovky. Seeley se jí nechápavě zeptal: "Ty se mě bojíš?" Temperance vstala, přitiskla se k němu co nejblíž a položila si hlavu na jeho rameno. "Jsi ten nejlepší parťák, kterého si člověk může přát. Jsem ráda, že jsem tvoje parťačka. Mám tě moc ráda!" Když to řekla skoulela se jí po tváři další obrovská slza. Seeley ji jí setřel, protože nechtěl, aby znovu plakala. Přestala brečet teprve v autě. "Kůstko, já tě mám taky hrozně rád. Jsi ta nejlepší, nejchytřejší a nejhezčí parťačka pod sluncem. Já mám štěstí, že s tebou můžu pracovat. Bez tebe si život už nedokážu představit! Slibuju ti, že jestli budeš teď někdy s něčím potřebovat pomoc, rád to udělám. A může to být cokoliv!" "Děkuju," řekla a dala mu pusu na tvář. Seeleyho to překvapilo, ale hned se vzpamatoval. Chytl jí když zrovna procházela kolem něho a posadil si ji na klín. Zadíval se jí do očí a pak ji pevně objal. "Kůstko, musíš jít spát!" přesvědčoval ji už hodinu Seeley. "Já nechci jít spát! Já chci být s tebou! Možná to je naše poslední společná noc. Třeba se už nikdy neuvidíme!" "To neříkej, Kůstko! To není pravda!" rozčiloval se. "Pojď si alespoň lehnout. Jestli chceš, budu tu celou noc s tebou." "Byla bych moc ráda!" "Tak už si pojď lehnout." "Jo, hned přijdu, jenom se jdu osprchovat," řekla a zmizela v koupelně. Seeley zatím šel do ložnice.

Bones 4 season theme

16. září 2008 v 19:24 | Booth&Brennan |  Sběratelé kostí
Použité scényk se dost liší od těch předešlých epizod... Trochu mi tam chybí Zack.. :(( Ale jinak je to povedený!:))
Ps: Opět Vám skláním omluvu, že nestíhám na blog přidávat víc článků za den..a tak vůbec. Ale mám dlouho školu...takže mi moc času na blog atd... nezbývá!:((


Na scéně se objeví Boothův bratr

16. září 2008 v 19:20 | Booth&Brennan |  Novinky
Podle novinek na gilly8bones:
V jedné z epizod 4. řady se setkáme s Boothovým bratrem Jaredem.
Jeho role není zatím dosud obsazena, ale má jít o postavu inteligentního, pohledného, alegána se smyslem pro humor, který pracuje pro námořnictvo a pentagon.
Rozmýšlelo se i nad tím, jestli má být Jared starší, nebo mladší. Nakonec se rozhodlo, že půjde o Boothova mladšího bratra.
Krom seznámení s novou osobou se taky v onom díle setkáme s Boothem a Kůstkou v "nepřájemné" situaci. Jared prý Brennanovou políbí... A to se staršímu bratrovi líbit nebude...
Podle návrhu Tv Guide by molh Jareda hrát herec- Josh Brolin.
Tady jsou odkazy na jeho dvě fotky- 1, 2
A na závěr malá ochutnávka toho, jak se Temperance s Jaredem seznámí:
Brennanová: Těší mě, mariňáku. Rodinná podoba je zjevná.
Jared: Ach, moje poslední naděje, že jsem adoptovaný, padla.
Brennanová: Tvoje obličejová struktura je symetričtější a příjemnější než Boothova.
Jared (na Bootha): To po mně vyjíždí?
Bones: Ne. Ona prostě takhle mluví.

dvě úžasně provedená videa

14. září 2008 v 20:29 | Booth&Brennan |  Videa
Skvělý scénky, úžasný efekty, super děj. Prostě neni nic dodat!:)) Dokonalý video:

Ta Brooke asi bude z nějakýho filmu s Davidem...ze začátku tam nic ohledně Bones není, ale ke konci ano!:)) Ten konec je fakt skvělej!:D (Ps: No chudák ta Brooke)