Listopad 2008

Bones 1x02 Muž v autě- SLEDUJ

30. listopadu 2008 v 19:33 | Booth&Brennan |  Sběratelé kostí SLEDUJ


Hodnocení: *****
Hlášky 1x02 Muž v autě

Bones "mega" povídka- Návraty2 (1)

30. listopadu 2008 v 17:56 | Booth&Brennan |  FF by Katka & Domka & Mia
Omlouvám se, že jsem za ten cca čtvrtrok na blog neuveřejnila ani jedno pokračování FF Návraty, vím, že jste se na ní ptali..ale ono je to trošku složitější.
Já jsem totiž už neměla na psaní vůbec čas...ani náladu...:( (Asi už ani nic nenapíšu...snad jen jednorázovky) , takže jsem s psaním sekla.
Tohle je 2. volné pokračování FF Návraty, a od této části jí píší pouze Katka a Domka. Tak se vám snad bude číst i tak dobře.:)
Zdroj


Bones "mega" povídka- Návraty2 (1)


Temperance sa na nich pozerala v nemom úžase. Po chvíli jej stoho bolo zle, odišla. Booth za ňou poslal Parkera. Musel tie dve hrdličky vyrušiť, popravde to spravil veľmi rád.
"Hmmm"začal Booth. Pomohlo to. Konečne sa prestali bozkávať.
"No tak to je novinka."skonštatoval.
"Prečo si tu?"spýtala sa Rebecca naštvane.
"Vieš čo, už som aj zabudol"odvetil a pokračoval "Radšej už pôjdem, môžete pokračovať"
Rebecca šla preistotu za ním zamknúť.
"Toto sa nemalo stať."prešla k Sullymu.
"Ale zlato, však toto sme predsa chceli"sťiahol ju na gauč.
Foto týdne 24.-30. Listopadu 2008

30. listopadu 2008 v 17:29 | Booth&Brennan |  Foto týdne
Takhle fotka se mi strašně líbí!:))))

Bones 1x01 Pilot- SLEDUJ

29. listopadu 2008 v 21:17 | Booth&Brennan |  Sběratelé kostí SLEDUJ

Znáte to....DVD vám nefunguje, kazetu s Bones na VHS jste někde ztratili, Mp4 přehrávač nevlastníte, do mobilu sem vám celý díl nevejde....a díky pozdnímu vysílacímu času na Primě se prostě na Sběratele kostí koukat nemůžete!
Pokud na Vás sedí alespoň jeden z těchto výroků, nebo byste si alespoň rádi zopakovali jakoukoliv epizodu...máme tu právě "pro Vás" potěšuící zprávu!
Na blogu budeme totiž zveřejňovat Bones díly v češtině!!! Budete si je tak moci spustit přímo v rodném jazyce, bez placení a bez stahování!!!

Doufáme, že budete mít radost...a třeba budete epizodky komentovat, hvězdičkovat, či procentovat. Kdyby něco- jsme tu pro vás! Váš Bones-fan.blog.cz !:))


Ps: Kopírujte pls se zdrojem.

Hodnocení: *****
Hlášky 1x01 Pilot

Barry Josephson & Hart Hanson & David Duchovny

29. listopadu 2008 v 10:42 | Booth&Brennan |  Fotky
Člověk by ani neřekl, kolik toho budou mít společného Akta X a Bones. Co? :)
=D=D=D=D=D=D=D=D=D=D=D=D=D=D=D=D=D=D=D=D=D=D
Hart Hanson by Bones Picture Archive.

Fotky pochází z TCA party.

Pár zajímavých foteček

29. listopadu 2008 v 10:34 | Booth&Brennan |  Extra
Tady je pár úlovečků zajímavých fotek,na které jsem za poslední dny narazila.:)E&D video

28. listopadu 2008 v 16:41 | Booth&Brennan |  Videa
Video - Emily & David. S hodně známou písničkou, viděla jsem na ní hodně videí, vy asi také.Ovšem výsledek je opět naprosto skvělý.

B&B moments

28. listopadu 2008 v 16:28 | Booth&Brennan |  Grafika
Foto z fanfora.;) B&B momenty za 1. a 2. řadu.

Bones Wallpaper

27. listopadu 2008 v 16:17 | Booth&Brennan |  :: Wallpapery ::

Ve videoklipu K.Perry je stejný kostel jako v 2x22!

26. listopadu 2008 v 10:37 | Booth&Brennan |  Ostatní záležitosti
Jistě jste slyšeli ať už v rádiu,televizi nebo na internetu písničku Hot´n Cold od Katy Perry.
Ve videoklipu si můžete povšimnout že kostel ve kterém se děj odehrává je ten samý kostel,jako v Bones 2x22,kde mají svatbu Hodgins s Angelou! :)


2x22 :


videoklip Hot´n Cold,Katy Perry :


Je to vidět okolo 1:10.. :) Tak se rozhodně podívejte.

4.série Bones na Primě? Ano!

26. listopadu 2008 v 10:11 | Booth&Brennan |  Novinky
Prima se takto vyjádřila k vysílání Bones - 3. a 4. řady :

Sběratelé kostí 1. + 2. řada jsou právě reprízovány, předpokládáme následně vysílat v premiéře řadu 3. Ze 4. řady zatím vyrobeno 10 dílů (z plán. 22) - je velice pravděpodobné, že se o vysílací práva zajímat budeme.

Není to skvělé? Sice asi za delší dobu,ale i 4.sérii budeme mít možnost sledovat na naší tv Prima!

Emily Deschanel v časopise TopStar: "Snů se nikdy nevzdám"

24. listopadu 2008 v 19:15 | Booth&Brennan |  Novinky
Na tento článek mě přivedla TerinQa, díky které jsem se dozvěděla, že Emily v časopise TopStar je! Takže dííííky moc moc moc!!:))
Já si osobně časopis poběžim co nejrychleji koupit!!! No...zavítala jsem i na oficoš web a vytáhla pár informací a obrázků.
A tady malá ochutnávka textu:


Emily Deschanel - Snů se nikdy nevzdám

Je zapřisáhlou vegankou, na zeleninu obrací i své herecké kolegy, hromady hranolek s kečupem přirovnává k orgasmu a na natáčení se čas od času rozbrečí z nedostatku sil nebo zapomenutého textu. Seznamte se s Emily Deschanel.

"Veganství nemá žádnou souvislost se zdravou stravou. Prostě jen nejíte maso a vajíčka, nepijete mléko a nenosíte kůži a vlnu. Celé dny do sebe ale můžete s chutí cpát hranolky s kečupem," odhaluje svůj jídelníček dvaatřicetiletá seriálová hvězda Emily Deschanel, která se masa vzdala už před šestnácti lety.
Ačkoliv podporuje organizaci PETA a nejradši nosí šaty Stelly McCartney, u níž má jistotu, že při výrobě jejích látek nepřišlo k újmě na zdraví ani jedno zvíře, mezi fanatické vyznavače veganství, kteří vrhají piksly s barvou na celebrity v pravých kožešinách, rozhodně nepatří. "Takhle to rozhodně nedělám. Spíš se snažím lidem vysvětlit veganský styl života a získat je na svoji stranu. Například kolega David Boreanaz si ze mě dělal zpočátku legraci a smál se, že jsem býložravec, ale pak jsem mu dala občas ochutnat nějaké veganské jídlo a úplně si ho zamiloval. Teď se snaží žít jako vegetarián alespoň jeden den v týdnu, což je nejlepší cesta ke zdárnému veganství," vtipkovala v rozhovoru pro časopis Women´s Health.

ŠESTNÁCT HODIN NA PLACE


Už tři roky září v roli chladné antropoložky Temperance "Kůstky" Brennanové ve Sběratelích kostí. A zatímco její seriálovou postavu nejvíc děsí představa, že ji jednou pohřbí zaživa, Emily se hrnou do očí slzy, když po šestnáctihodinovém natáčení padá únavou, ale musí točit dál. "Než jsme začali natáčet první sérii, byla jsem celá natěšená a nemohla jsem se dočkat, až to začne. Do té doby jsem hrála hlavně vedlejší role, a to pořád jen čekáte, až přijdete na řadu, a nudíte se. Pak to odstartovalo a já si uvědomila, co ve skutečnosti znamená hrát hlavní roli. Pracujete čtrnáct, patnáct, občas i šestnáct hodin denně. Vedle natáčení se účastníte různých propagačních akcí a najednou nemáte žádný osobní život. Je to fyzicky i psychicky neuvěřitelně náročné. Několikrát jsem byla blízko kolapsu a dokonce jsem se rozbrečela na scéně. Hlavně když mi začal z hlavy vypadávat scénář," říká o chvílích, kdy na place doslova "padá na hubu", a pokračuje: "Všichni jsou naštěstí úžasní a moc mi pomáhají. Prostě jsem vůbec nepředpokládala, že to může být tak náročné. Ale nechci si stěžovat. Lidem se stávají horší věci, než že musí hrát hlavní roli v seriálu. Navíc časem se člověk naučí se s tím poprat. Taky jsem se naučila brát věci trochu víc s nadhledem a nehroutit se z toho, když jednu scénu nezahraju úplně bezchybně. Uvědomila jsem si, že si to zbytečně komplikuju. Natáčení je samo o sobě dost náročné a připouštět si stres - a ještě ho tím násobit - je hloupost. Navíc jsem šťastná, že v dnešní době, kdy některé seriály končí po odvysílání pár epizod, jsem dostala šanci podílet se na něčem, co trvá už takhle dlouho."

JÍZLIVÁ A UŠŤĚPAČNÁ PERFEKTCIONISTKA

Živila se jako recepční, je vyšinutá perfekcionistka a žije ve velkém mezonetovém bytu se svojí donedávna mnohem slavnější sestrou Zooey. "Nejsme jen sestry, ale i nejlepší kamarádky. Je nám úplně ukradené, co si o nás lidé myslí, co je společensky přijatelné, prostě si maximálně užíváme života. Připouštím, že občas docela šíleným způsobem," odhaluje Emily své soužití se sestrou. Obě rády tančí a dělají si legraci ze všeho a ze všech. "Celá naše rodina je jízlivá a uštěpačná a nám se to samozřejmě nemohlo vyhnout," vtipkuje herečka, jejíž největší oporou v životě je vedle sestry také máma, které "brečí na rameno". "Máma má pochopení naprosto pro všechno, co dělám. Nejenže vyslechne moje skuhrání, ale dokáže mě nakopnout nebo naopak přibrzdit, když mířím do záhuby. Nesčetněkrát jsem za ní přišla s tím, že končím s herectvím, že už to nezvládám, protože dostávám jen vedlejší role. Pokaždé jsem si vyslechla, že si mám okamžitě přestat stěžovat, zvednout svůj zadek a jít se prát a plnit si své sny."
Natáčení jí sice zabírá většinu času, přesto si najde čas na dobročinné projekty, podporuje například gaye a lesbičky z řad studentů, a čas od času si vyšetří chvilku i na milostný život. Před rokem se spekulovalo o jejím vztahu s hercem a producentem Michaelem Medikem, v jednom z loňských rozhovorů se rozpovídala o vtahu s britským scenáristou, jehož jméno bedlivě tajila.

Celý článek si můžete přečíst v časopise TvStar!


Kathy Reichs & Max Allan Collins

24. listopadu 2008 v 18:53 | Booth&Brennan |  Antropologie/Kathy Reichs
Tento článek by se dal pojmout spíš jako zajímavost. O knížkách, které byly napsané podle seriálu Bones/Sběratelé kostí a byly vydány už vím dávno... Ovšem dneska jsem se trochu u jednoho z obrázků knížky pozastavila... Nedavno jsem totiž četla knížku od spisovatele jménem Max Allan Collins. Jednalo se o knížku- Akta X- Chci uvěřit (knižní zpracování 2. filmu The X Files- I want to believe).
Vřele doporučuji... všem milovníkům, nebo příznivcům seriálu Akta X.A vůbec by mě nenapadlo, že tento spisovatel se podílel i na zpracování dvou knížek se záměrem na seriál Bones.
Vážně jsem se dost zarazila...a mile mě to překvapilo. Zdá se, že těch spojitostí mezi Bones a Akty X bude víc...:)

Nicméně bych byla ráda, kdyby se i tyto dvě knížky dostaly do českých vydavatelství. Rozhodně bych neváhala ani minutu a knížku si přečetla! :))


David rozdává autogramy

24. listopadu 2008 v 18:35 | Booth&Brennan |  Fotky
Mně hlavně nešlo o to, že david rozdává podpisy....jelikož jich rozdal stovky, ale šlo mi spíš o tu fotku, která je moc vyvedená a spadá pod akci Comic Con 2008. Ze které vypadly opravdu povedené fotečky!:)

Foto týdne 17.-23. listopadu 2008

23. listopadu 2008 v 11:09 | Booth&Brennan |  Foto týdne
Prostě nepřekonatelá!xD

David Boreanaz in Draft magazine: "Upřednostňuji bezcitné blondýny."

23. listopadu 2008 v 11:04 | Booth&Brennan |  Z časopisů a magazínů
Na jeho ženu Jaime mi to sedí! Není mi sympatická...
:))) Super fotečka xDxD

Zítra v televizi bude Emily.. a dokonce i Zooey!

21. listopadu 2008 v 21:40 | Booth&Brennan |  Novinky
Tak si představte že zítra budeme mít v televizi na Primě Emily! Od 20:00 ve filmu Návrat do Cold Mountain - ale má tam opravdu malou roli. Prosím kdo ví trochu přesněji kdy nebo v jaké části filmu Emily bude,napište do komentářů.. Děkuju

A ve stejný čas ve filmu Lemra líná bude Zooey! Zooey má v tomto filmu roli docela velkou,tak se rozhodně nezapomeňte dívat!
Nějaké informace o filmu Lemra líná : Synáček Matthew McConaughey není ani v pětatřiceti letech ochotný vyletět z rodného hnízda. Jeho zoufalým rodičům ale právě došla trpělivost a proto si najmou profesionální konzultantku Sarah Jessicu Parker. Ta má chytrý plán jak jejich syna konečně postavit na vlastní nohy. Jenže co se stane, když se do své oběti zamiluje? Americká romantická komedie (2006). Dále hrají: J. Bartha, Z. Deschanel, B. Cooper... Režie: T. Dey

Já už jsem to viděla - i když mě to zas tak moc nezaujalo,aspoň se na to podívat rozhodně za to stojí,i kdyby jen kvůli Zooey! :)


PS - Dneska v Přátelích byl Eddie McClintock! A myslím že tam bude i zítra (od 19:30,Prima) Tak se nezapomeňte podívat ani na něj.

Zítra to tedy bude den - nemyslíte? Určitě se tedy nezapomeňte dívat - od 20:00 na Nově Zooey a na Primě Emily!

Friendship...B/B- My creation

21. listopadu 2008 v 17:02 | Booth&Brennan |  Naše tvorba
Po dlouhé době jsem zas něco s Bones utvořila.:)

Sběratelé kostí FanFiction By- Jana- Všechno dobře dopadne 4

21. listopadu 2008 v 15:39 | Booth&Brennan |  FF by Jana

Všechno dobře dopadne 4. část

Temperance a Seeley stáli u auta, najednou si Seeley na něco vzpomněl. "Kůstko, musíme se vrátit. Já jsem tam nechal ten tvůj svetr! No, to nemůže být pravda Já jsem..."
"Zapomnětlivej," skočila mu do řeči a podala mu svetr, který celou dobu nesla v ruce.
"Děkuju! To bych si nikdy neodpustil, kdybych stratil tvůj nejoblíbenější svetr. Radši ti ho vrátím tady. Jinak ho zase někde nechám."
"Jak vrátíš?" Já jsem ti ho dala! Je tvůj."
"Ale je to tvůj oblíbený. To nemůžu."
"Nech si ho. Tebe mám radši než ten svetr. A taky u tebe bude v dobrých rukou."
"Jak si na tohle, prosím tě, přišla?" nechápal.
"No viděla jsem jak ses o něj včera i dneska straral," usmála se. Seeley na to neměl odpověď. Společně s Temperance nasedli do auta o odjeli.

"Boothe?" přerušila Temperance Seeleyho ze snění, když stáli v koloně. Byly dvě hodiny a to je ve městě zrovna největší provoz.
"Ano?"
"Nechceš si vzít dovolenou? Já nechci být doma sama a myslela jsem, že bychom mohli být spolu. Třeba se někam jet podívat. Ale je to na tobě, já tě nechci do ničeho nutit."
"To víš, že si dovolenou vezmu. A moc rád! Ty nebudeš sama a já nebudu šílet strachy, jestli ti náhodou není špatně."
"Boothe! Proč by si měl šílet? Vždyť jsem zdravá. Skoro..."
"No právě! Jenom skoro! Nechceš jet zítra na výlet?"
"Moc ráda. A kam?"
"To bude překvapení. V kolik se pro tebe mám stavit?"
"Já myslela, že ten týden budeš bydlet u mě," řekla smutně.
"No, jestli chceš. Mně to nevadí."
"To si piš, že chci!" řekla už veseleji.
"Takže změna plánu. Jedeme ke mně domů pro věci."
"A nakoupit. Nemám doma už ani suchý rohlík." Při těchto slovech se oba rozesmáli. "Tak ty si dojdeš sbalit a já mezitím skočím do obchodu," navrhla.
"To v žádném případě! Ty sama nikam nepůjdeš! Musíš se šetřit! Půjdeme ke mně a pak spolu dojedeme do obchodu."
"No tak dobře," souhlasila, protože neměla náladu na hádku.

Když byli u Seeleyho doma, procházela se Temp po jeho obývacím pokoji a prohlížela si fotografie, které tam měl vystavené. Na většině fotkách byl Parker a pak nějací lidé, které neznala. Správně se domnívala, že jsou to jeho příbuzní. Pak se zarazila u jedné fotky. Byla v dřevěném rámečku, na kterém bylo zdobeným písmem natištěno BEST FRIEND. Na té fotce byla ona. Vůbec nevěděla, že má Seeley její fotku.
"Boothe?"
"No?" přišel za ní.
"Odkud máš tu fotku?"
"To jsem si tě vyfotil na oslavě Angeliných narozenin. Měl jsem štěstí, že si se zrovna usmívala. Moc ti to tam sluší. Půjdeme?"
"Jo. Jistě," řekla a naposledy se podívala na nápis BEST FRIEND.

Zastavili před obchodem a oba vylezli z auta. Temperance se zamotala hlava a tak tak se stihla chytit auta. Dneska to bylo po prvé a dost ji to šokovalo. A ne jenom ji, ale i Seeleyho. Když to spatřil neváhal ani vteřinu a běžel za ní.
"Jakto? Vždyť si snad zdravá, nebo ne?" nechápal.
"Ano, to jsem. Ale doktor říkal, že jsem oslabená. Prý se mi to může stávat ještě měsíc."
"Měsíc?" vylekal se.
"No. Ale za týden už můžu do práce," usmála se. Seeley s ní její radost nezdílel.
"Tak s tím nepočítej! Budeš doma nejmíň čtrnáct dní!"
"Ale vždyťse doma unudím k smrti!" posmutněla.
"Spolu něco vymyslíme!" řekl. Společně se vydali k dveřím do obchodu.

"Kůstko, tobě to trvá!" postěžoval si Seeley, když už konečně po pěti minutách zahlédl Temperance jak jde k místu, kde na ni měl čekat, s plnou náručí věcí. "To jsi nemohla říct, že toho budeš brát tolik? Vzala by sis košík. Já tu zbytečně čekal. A pokud vím, nešla si náhodou pro sýr?"
"Jo, ale cestou jsem zahlédla ještě..."
"No, jasně. Ještě tohle a ještě támhle to... Typická ženská."
"Nemusel si se mnou chodit! A víš jak se teď chováš?"
"Ne, to fakt nevím," odpověděl a trochu se obával, co mu řekne.
"Jako chlap po dvaceti letech manželství!" Když to řekla, oba vyprskli smíchy. "Pojď musíme ještě pro..."
"Já myslel, že už je to všechno," skočil jí do řeči.
"Zdaleka ne," řekla a odjela i s vozíkem k dalším regálům s potravinami.
"Achjo, Kůstko, ty mě umučíš!" řekl si pro sebe a pomalu se šoural za ní.

Bones icons by Leviathan101

20. listopadu 2008 v 17:45 | Booth&Brennan |  :: Ikonky & Animace ::
animované ikonky od Leviathan101