Květen 2011

Včerejší díl (diskuze)

11. května 2011 v 16:34 | Booth&Brennan


Momentálně patřím k těm fanouškům, kteří Bones nesledují pravidelně, ovšem jsem ráda, že tomu včera tak nebylo a já si Primu zapla.
Koho by neupoutaly spoilery o tom, jak vlastně vypadala úplně první spolupráce agenta Bootha a doktorky Brennanové?
Musím říct, že mne díl opravdu zaujal a bylo opravdu zajímavé vrátit se v čase, ale hlavně sledovat, jak si zpětně producenti dokázali vymyslet "nultý díl".
U čeho jsem se pozastavovala, bylo správné navázání na Boothovu minulost hazardéra, ačkoliv u poněkud "lehce" působící Brennanové jsem občas zůstávala s pusou dokořán.
Jenoduše jsem si nedokázala představit, že se tímhle způsobem poprvé potkali a nebýt Kůstky, nejspíš by neskončili jen u panáku po práci.
Když si vybavím postavy v 1. řadě, působily na mne zcela jinak, než jak nám je nastínil tento díl, ale právě možná proto byl poutavý a přiměl nás ke srovnávání.
Rozhodně co potěšilo všechny příznivce seriálu, byl Zack na scéně, podtrhování Camina a Boothova společné minulosti, společně s příběhem kouzelné malířky, co touží po zpětném návrazu do Francie.
No a zapomenout se nedá ani na, dle mého šokující (i když jsem tuto scénu dřív viděla), konec, kdy Booth bez obalu navrhne Kůstce společný vztah a nastíní jeho city k ní, přestože nezazněla žádná věta "Miluji tě."
Na konec si troufám říct, že Kůstčinu odpověď nehodnotím záporně, ani kladně, jelikož nějaké to posunutí seriál vážně potřeboval, ale na druhou stranu, co by to bylo za napínání, vidět BB okamžitě před oltářem. ;)
Na to si zřejmě budeme muset ještě nějaký ten díl počkat. :)

A co Váš názor? Jak na Vás díl zapůsobil a jaké scény byste vyzdvihli? :)
Tímto bych tu ráda otevřela malou diskuzi, do které se, doufám, rádi zápojíte ;)